Z REGIÓNU
 
Majiteľa domu v Ladomirovej vykradli za bieleho dňa
zobraziť celý článok Krádeže nie sú v našom regióne ničím neobvyklým. Táto neútešná situácia navyše naberá deň za dňom na obrátkach. Príkladom je i krádež v rodinnom dome v Ladomirovej, kedy štvorica zlodejov vykradla majiteľa za bieleho dňa. Majiteľ bol navyše doma a pri krádeži zlodejov...
PUBLICISTIKA
 
Svidnícka učiteľka Katka Hvizdová si prevzala cenu od amerického veľvyslanca
zobraziť celý článok Pedagogička Katarína Hvizdová zo ZŠ Karpatská sa môže pochváliť ďalším úspechom. V Bratislave získala ocenenie Generácia 3.0, ktoré jej udelila Nadácia Pontis. Odovzdal jej ju americký veľvyslanec Adam Sterling.
Vo Vyšnom Orlíku našli opäť muníciu
zobraziť celý článok Nález ďalšej munície pri výkopových prácach vo Vyšnom Orlíku zamestnal pyrotechnikov. Na mieste sa našli celkom 4 kusy delostreleckých granátov z Druhej svetovej vojny.
Pri Giraltovciach horelo
zobraziť celý článok V obci Hankove, neďaleko Giraltoviec, pred pár dňami horelo. Hasiči, ktorí boli aj z Giraltoviec, tam zasahovali pri požiari družstevnej maštale.
Oznam o bombe na pošte obsahoval aj prianie pekného večera
zobraziť celý článok Svojím spôsobom zdvorilé oznámenie o uložení bomby na pošte prišlo vedúcej zákazníckeho centra v Banskej Bystrici. Text totiž obsahoval i prianie pekného večera. Z obsahu nebolo jasné, ktorej pobočky sa oznámenie týka, polícia preto prijala okamžité opatrenia vo všetkých...
Predošlá 1/1 Ďalšia