12. Lomné 11 3 0 8 17:31 9

13. Havaj 11 1 1 9 12:41 4

14. Miňovce 11 0 1 10 11:42 1

Chotča – Kalnište 1:0 (0:0)

Domáci začali lepšie, ale svoje šance nepremenili. Potom sa hra vyrovnala so šancami na oboch stranách. V druhom polčase domáci v 52. minúte, po vyšachovaní hosťujúcej obrany, strelili gól Kmiťom. Domáci tím bol o ten gól lepším mužstvom. Góly: D. Kmiť

ŽK: D. Kmiť, D. Gombár – L. Pavuk

Rovné – Radoma 0:5 (0:3)

Góly: 0 – D. Malačina 3, B. Friček 2

ŽK: R. Tyč, M. Vyravec, T. Simko, P. Vansa – S. Labanc, D. Sliva, Š. Rokyta, D. Malačina

Hrabovčík – Kuková 4:1 (0:0)

Góly: M. Hopko, M. Džurban (pk), V. Havrila, J. Karala – J. Oravec

ŽK: V. Tyč, D. Horbaj, M. Pustý – Š. Geffert, A. Eliáš, A. Kmec, Š. Fedor

Miňovce – Havaj 1:2 (0:0)

Domáci, po nevyužitých gólových príležitostiach, inkasovali v 2. polčase dva zlepené góly. Snažili sa aj napriek nepriaznivému výsledku, stačilo to však len na úpravu na 1:2.

Góly: Š. Petro – M. Dydňanský 2

ŽK: 0 – Š. Gundzik

Lomné – Sitníky 0:2 (0:0)

Hostia nastúpili na zápas s 10 hráčmi. Domáce mužstvo malo navrch, ale hostí podržal hlavný rozhodca, ktorý udelil domácim červenú kartu. Potom hostia posilnili a od 25. minúty sa hral futbal 12 proti 10. Je urážajúce, že mužstvo, ktoré hrá o 1. miesto musí vybavovať rozhodcu na vonkajšej pôde. Takže sa treba zamyslieť odkiaľ sa riadi futbal.

Stročín – Breznica 0:2 (0:1)

Nešťastný zápas pre domácich, pretože mali navrch a nevyužili 6 gólových šancí. Zatlačili súpera na jeho polovicu, no gól nestrelili. V závere súper využil dieru v obrane a strelil rozhodujúci druhý gól. Hral sa pekný futbal, na dobre pripravenom ihrisku, slušne, bez kariet. Góly: 0 - Š. Mulik, Š. Olčák ŽK: 0

Tisinec – Lúčka 2:1 (0:1)

Prvý polčas vôbec nevyzeralo, že hrá prvý so siedmym. Lúčka hrala kombinačný futbal a domácich nepustili k hre. Po zmene strán sa situácia zmenila. Hneď v úvode polčasu vyrovnal volejom P. Skysľak. Domáci začali behať, čo sa im aj vyplatilo. V 75. minúte po rýchlej akcii upravil skóre na 2:1 nestarnúci Čepa. Góly: M. Čepa, P. Skysľak – S. Smetanka (pk)

ŽK: P. Skysľak – J. Krajňák, D. Hvišč, J. Leško