Krajské stolnotenisové súťaže

Druholigové a štvrtoligové družstvá ŠŠK Centrál Spojená škola Svidník cestovali na stretnutia tretieho kola do Margecian a Lipian.

Druhá liga

Svidníčania sa predstavili v Margecanoch u súpera z ktorým z predchádzajúcej sezóny nemajú priaznivú bilanciu. Z troch stretnutí ani v jednom nebodovali. Navyše tam cestovali bez svojej jednotky Magdziaka , ktorý pre zdravotné problémy ostal doma. Úvodné štvorhry si družstvá podelili rovnako, ale v ďalšom priebehu vývoj stretnutia pri neúčastí Magdziaka vychádzal lepšie pre domácich hráčov. Vodila s Kmiťom znižovali stav stretnutia v jednotlivých sériách, ale ani ich body nestačili aspoň na remízu.

ŠKST Margecany – ŠŠK Centrál Spojená škola Svidník 10:8

B: Vodila 3,5; Kmiť 2,5, Stadtherr 1.

Štvrtá liga

Béčko Centrálu odohralo tretie kolo v Lipanoch. Po vyrovnaných úvodných štvorhrách sa v prvej sérií dvojhier darilo viac domácim hráčom ,ktorý si vytvorili dvojbodový náskok . Svidníčania tento nepriaznivý stav zmazali hneď v druhej sérií. Tretia séria bola tak isto vyrovnaná. Pred štvrtou poslednou bol stav 7:7,ale táto vyšla podobne ako prvá v prospech domácich hráčov.

STO Lipany – ŠŠK Centrál Spojená škola Svidník „B“ 10:8

B: Statherr, Kurej po 3,5; Nemec 1

Pozvánka na stolnotenisové stretnutie druhej a štvrtej ligy.

Školský športový klub Centrál Spojená škola Svidník pozýva priaznivcov stolného tenisu na stretnutie druhej ligy a štvrtej ligy hrané dňa 21.10.2017 o 17,00. Druholigisti ŠŠK Centrál Svidník privítajú Valaliky B a štvrtoligisti OŠK Šarišské Michaľany B. Hrá sa v telocvični Spojenej školy vo Svidníku.

Autor: redkacia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.