Reakcie niektorých kandidátov po voľbách za náš volebný obvod

Ján Hirčko

Priatelia OBROVSKÁ vďaka za podporu. Číslo 4650, ktoré zaväzuje.

Voľby sú za nami, ale to najpodstatnejšie - práca - pred nami. Chcem sa z celého srdca poďakovať všetkým, ktorí prišli k volebným urnám a samozrejme hlavne tým, ktorí ma svojim krúžkom podporili. Taktiež ma veľmi teší, že ľudia nepodľahli štvavej antikampani. Je to obrovský záväzok, ale ja som sa roboty nikdy nebál.

Jozef Baslár

“Dovoľujem si touto cestou úprimne poďakovať všetkým voličom, ktorí mi dali svoj hlas vo voľbách poslancov Prešovského samosprávneho kraja.

Nesmierne si vážim Vašu podporu a teším sa na ďalšiu spoluprácu pri rozvoji nášho okresu.”

Marcel Tkáč

“Dnes v noci Slovensko zmenilo farbu..., máme nádej, že to nebude jediná zmena. Všetkým priateľom, podporovateľom a voličom ďakujem za podporu mojej kandidarúry v týchto voľbách. 1047 hlasov je pre pravicového kandidáta v našom okrese pomerne dosť, na zvolenie to však nestačilo,” -reagoval na sociálnej sieti vo volebnú noc Marcel Tkáč.

Ján Holodňák

“Priatelia výsledky volieb sú jasné. Aj keď sa mi nepodarilo uspieť necítim sklamanie. Vaších 1600 hlasov ma povzbudilo a dáva zmysel mojej práci. Veľmi, veľmi, veľmi si ich vážim a ešte raz ďakujem. Víťazom volieb blahoželám a želám veľa úspechov.”- reagoval primátor Svidníka na sociálnej sieti.

Peter Harvan

“Priatelia ďakujem za vašu blízskosť a vašu podporu. Pre tento čas to nevyšilo, ale nevadí - ďakujem za vašu podporu. Modlím sa za nás všetkých, za tento kraj a za náš okres. Blahoželám víťazom a modlím sa za nich a za nás! BOH ŽEHNAJ SLOVENSKO! “ reagoval na sociálnej sieti po volebnej horúčke.

Michal Goriščák

"Chcem sa úprimne poďakovať nielen svojim voličom, ale všetkým, ktorí prišli voliť. Dôvera, ktorú ste mi prejavili je pre mňa zaväzujúca. Napriek tomu, že som sa nestal poslancom PSK, budem sa snažiť svoje ciele napĺňať z pozície riaditeľa UPSVaR BJ." -reagoval na sociálnej sieti Michal Goriščák

Autor: redkacia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.