Pozvánka na volejbal

Koniec tohto týždňa bude pre extraligových volejbalistov TJ Slávia až dvojzápasový. V piatok 17. novembra sa v rámci 11. kola predstavia v Myjave, kde ich súperom bude domáci TJ Spartak. Začiatok zápasu je o 18.30 hodine. V domácom stretnutí Slávia s týmto súperom nestratila ani set. Určite ťahákom pre divákov bude súboj 12. kola. V nedeľu 19. novembra totiž Slávia privíta úradujúceho majstra Slovenska VKP Bystrina SPU Nitra, s ktorým v prvom stretnutí na jeho palubovke prehrala 3:1. Stretnutie sa odohrá vo svidníckej športovej hale so začiatkom o 17. hodine.

I. liga juniorov Východ pokračuje v sobotu 18. 11. siedmym kolom. V Mestskej športovej hale Slávia privíta rovesníkov VKM Stará Ľubovňa. Začiatok prvého stretnutia je plánovaný na 11. hodinu.

Piatym kolo pokračuje aj súťaž kadetov. Svidníčania sa v nedeľu 19. 11. predstavia v Prešove, kde ich súperom bude domáci VK Mirad PU.

Prvý turnaj v novej sezóne odohrajú mladší žiaci v 4-kovom volejbale. V nedeľu 19. 11. sa uskutoční v Prešove za účasti dvoch domácich mužstiev, Svidníka a Popradu, St. Ľubovňa má v tomto kole voľno.

-bar-

Autor: redkacia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.