Krajské stolnotenisové súťaže

Svidnícke stolnotenisové družstva sa v šiestom kole predstavili v domácom prostredí.

Druhá liga

Svidnícke áčko nastúpilo pred peknou diváckou kulisou proti družstvu Zbereko Košice. V stretnutí dvoch susedných tímov v tabuľke išlo o veľa , lebo v prípade víťazstva je omnoho väčšia šanca dostať sa do prvej šestky. Úvod stretnutia bol celkom vyrovnaný, ale ďalší priebeh stretnutia už bol v réžií hostí. Domácim snahu po dobrom výsledku nemožno uprieť, ale na Zbereko ktoré sa prezentovalo peknou útočnou hrou nestačili. Svidníčanom sa podarilo znížiť až v samotnom závere keď už o výsledku bolo rozhodnuté. Spokojní s predvedenou hrou boli určite aj diváci, ktorí veľakrát odmenili potleskom pekné stolnotenisové momenty.

ŠŠK Centrál Spojená škola Svidník – STK Zbereko Košice 7:11 B:Magdziak 3,5; Vodila, Kmiť po 1

Štvrtá liga

Šštvrtoligové béčko nastúpilo tak isto proti susedovi v tabuľke a aj v tomto stretnutí išlo o dôležité body ohľadom postupu do šestky. Svidníčanom vyšiel výborne vstup do tohto stretnutia keď vyhrali obidve štvorhry a prvé dve dvojhry. Hendrichovce v druhej sérií zrovnali. Tretia a štvrtá už bola vyrovnanejšia, ale do samotného záveru lepšie vstupovali hostia keď vyhrávali 9:8. Na posledný zápas nastupoval Kevin Kurej, ktorému sa v tomto stretnutí veľmi nedarilo, lebo prispel bodom iba vo štvorhre. Vstup do tohto zápasu sa mu vôbec nevydaril. Po prehratom prvom sete 0:11 sa Kevin chytil a ďalších dvoch zvíťazili. Vo štvrtom prehral, ale v piatom za povzbudzovania divákov triumfoval a vybojoval aspoň remízu.

ŠŠK Centrál Spojená škola Svidník B – ŠAZZOH Hendrichovce 9:9 B: Stadtherr 3,5; Nemec 2,5; Kurej 1,5; Štefanco 1; Gonos 0,5

-ku-

Autor: redkacia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.