Pozvánka na volejbal

Svidnícka Slávia vo volejbalovej extralige mužov stretnutie 15. kola, ktoré bolo pôvodne plánované na 6. decembra, odohrala 29. novembra v Košiciach. V rámci v poradí 16. kola ju čaká nováčik súťaže MVK Zvolen, na ktorého palubovke v prvom zápase základnej časti súťaže zvíťazila bez straty setu. Najbližšie skvele hrajúcich volejbalistov Svidníka budeme môcť vidieť v „priamom prenose“ v sobotu 9. decembra v Mestskej športovej hale vo Svidníku. Začiatok zápasu je o 17. hodine.

Desiatym kolom pokračuje I. liga juniorov v skupine Východ. Mladí volejbalisti Svidníka budú v sobotu 9. 12. v športovej hale hostiť VK VDS-Šport Košice. Začiatok prvého z dvojice zápasov bude o 10. hodine.

O deň neskôr – v nedeľu 10. decembra – sa na domácej palubovke športovej haly vo Svidníku predstavia v 7. kole aj kadeti TJ Slávia. Tí od desiatej hodiny budú hostiť ŠK Gymnázium Humenné. Prvým kolom novej sezóny začínajú aj Majstrovstvá oblasti Východ v 6-kovom volejbale mladších žiakov. Organizátorom úvodného kola je TJ Slávia, turnaj sa odohrá v telocvični ZŠ Karpatská za účasti Popradu, Prešova, St. Ľubovne a domáceho organizátora. Začiatok podujatia je plánovaný na 9. hodinu. -bar-

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.