Súťaž starších žiačok pokračuje 4. kolom

V piatok sa v telocvični ZŠ Ko­menského predohralo stretnutie 4. kola so Stropkovským bečkom. Po trojtýždňovej pauze sa naše dievčatá predstavili na domácej pa­lubovke. Družstvo, ktoré neoplýva dostatočným počtom hráčok a kto­ré trápi maródka išlo do súboja s malou dušičkou. Už prvý set uká­zal, že to bude bojovný a v celku veľmi pekný volejbal tejto kategó­rie. Dievčatá sa do súpera zahryzli a robili všetko preto, aby súperovi nedali dýchať a snažili sa žiadnu loptu nedarovať zadarmo. Aj keď prehrali jeden set a v poslednom štvrtom to bolo veľmi na tesno, priebeh zápasu si kontrolovali a nakoniec ho aj vyhrali.

To v druhom na palubovku nastúpi­lo už iné družstvo zo Stropkova. Aj keď sa naším nepodarilo prvé dva sety vyhrať, zbrane nezložili a bo­jovali do poslednej lopty. Stretnu­tie napokon vyrovnali a v tajbrejku už súper nemal dostatok fyzických ani psychických síl, aby výsledok zvrátil. Poďakovanie patrí všetkým dievčatám, ale najmä tým, ktoré sa ocitli po prvý krát na postoch, na ktorých málo kedy hrajú. Publikum bolo siedmym hráčom a verím, že aj to pomohlo. Ďalší zápas odohrá­me o týždeň v sobotu v Spišskej N/Vsi.

Výsledky:

ŠK Komenského - MVK Stropkov "B" 3:1 /21,-15,16,24/

3:2 /-24,-22,13,20,7/

Zostava: Bobáková, Marchevská, Zozuľaková, Safková, Leferovičo­vá, Vasičková, Hudačinová, Troš­čaková. Tréner Široký L. /ls/

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.