ANKETA: Čo si na ženách najviac vážite?

Jozef Kušnír: V prvom rade si na ženách najviac vážim to, ako dobre sa o nás starajú.

Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien, ktorý sa každoročne oslavuje ôsmeho marca, sme sa pýtali mužov vo svidníckych uliciach, čo si na nežnom pohlaví najviac vážia.

Jozef Kušnír: V prvom rade si na ženách najviac vážim to, ako dobre sa o nás starajú. Takisto by sme mali byť ženám vďační za ich obetavosť pre svoje rodiny. Želám všetkým ženám hlavne veľa zdra­via v živote.

Ján Bača: Myslím si, že láska a obetavosť sú najsilnejšími žen­skými stránkami. Všetkým ženám prajem k ich sviatku hlavne veľa zdravia, šťastia, pohody v rodine a nech sa im vo všetkom darí.

Radoslav Karala: Som veľmi vďačný mojej žene za to, čo všet­ko robí pre mňa a pre naše dieťa. S láskou a starostlivosťou, ktorými nás denne obklopuje, vytvára pre nás teplo domova.

Ján Fedoročko: Na ženách si naj­viac vážim ich obetavosť, úprim­nosť, starostlivosť o svoje rodiny. Ženy vždy svojou láskou pre nás vychovávali a vychovávajú budú­ce generácie.

Autor: redakcia
Radoslav Karala: Som veľmi vďačný mojej žene za to, čo všet­ko robí pre mňa a pre naše dieťa. Ján Bača: Myslím si, že láska a obetavosť sú najsilnejšími žen­skými stránkami. Všetkým ženám prajem k ich sviatku hlavne veľa z Ján Fedoročko: Na ženách si naj­viac vážim ich obetavosť, úprim­nosť, starostlivosť o svoje rodiny. Ženy vždy svojou láskou pre
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.