Rusínsky festival v predaji za výnimočnú cenu iba v marci!

Rusínsky festival s odkazom „od Rusínov pre všetkých“ prinesie multižánrovú prehli­adku národnostných menšín s medzinárodným zastúpením.

Hlavný organizátor Okresná organi­zácia Rusínskej obrody vo Svidníku spolu so spoluorganizátormi a part­nermi festivalu pripravujú v meste Svidník od 21.05.2018 jedinečný program nielen s umeleckým vyži­tím. Hlavný program festivalu od­štartuje v piatok 25. mája a tradične sa bude konať na amfiteátri. V jeho priestoroch môžu návštevníci využiť tradičné atrakcie, bohatý catering a na vedľajšom pódiu vo voľnej zóne vystúpia vokálno-inštrumentálne skupiny.

Záštitu nad 6. ročníkom podujatia prebral poslanec PSK Ján Hirčko.

Novinkou je možnosť vyhrať auto­mobil Mercedes-Benz GLA na 6 dní, a to iba zakúpením

PERMANENTKY.

Predpredaj trojdňovej permanentky = vstup na piatok, sobotu a nedeľu sa začal 1. marca. Cena do konca marca je 4€, v mesiaci apríl bude cena 7€ a v máji 10€. Permanentky sa dajú zakúpiť v predajných miestach siete ticketportal: napr. POŠTA alebo na www.ticketportal.sk.

O prípravách Rusínskeho festivalu a novinkách, Vás budeme včas in­formovať. Sledujte nás aj na www.rusinskyfestival.sk alebo www.face­book.com/Rusinskyfestival.

Hlavný organizátor Rusínskeho festivalu

Okresná organizácia Rusínskej obrody vo Svidníku

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.