Krajské stolnotenisové súťaže

Druhá liga.

Druholigisti Svidníka cestovali na svoje ďalšie dôležité stretnutie z po­hľadu zostupu do Margecian. Domáci tiež nemajú ešte istú záchranu v dru­hej lige a tak sa očakávalo napínavé ,dramatické a bojovné stretnutie. Úvodne zápasy aj tomu nasvedčovali. Všetko bolo otvorené až do stavu 6:5 v prospech Svidníčanov. Ďalší prie­beh sa ale obrátil v prospech domá­cich a tí šnúrou šiestich víťazstiev do­tiahli stretnutie do víťazného konca.

ŠKST Margecany – ŠŠK Centrál Spojená škola Svidník 11:7

B: Magdziak 3,5; Stadtherr 2,5; Vo­dila 1

Štvrtá liga.

Štvrtoligové béčko Centrálu Svid­ník cestovalo na svoje stretnutie do Sabinova. Domácim vyšli lepšie úvodne štvorhry. Svidníčania hneď v prvej sérií stav stretnutia vyrov­nali. V ďalšom priebehu vývoj stretnutia prebiehal v podobnom scenári. Výsledkom bola nakoniec remíza.

MSTK Sabinov – ŠŠK Centrál Spojená škola Svidník 9:9

B: Statherr, Kurej po 4; Mikuš1. -ku-

Pozvánka na stolnotenisové stretnutie druhej a štvrtej ligy.

Školský športový klub Centrál Spojená škola Svidník pozýva priazniv­cov stolného tenisu na stretnutie druhej ligy a štvrtej ligy hrané dňa 17.03.2018 o 17,00. Druholigisti ŠŠK Centrál Svidník privítajú ŠKST Sokol Vojčice a štvrtoligisti ŠKP Prešov. Hrá sa v telocvični Spojenej školy vo Svidníku.

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.