Rusínsky festivaly posledné dni za výnimočnú cenu 4€ !

Rusínsky festival s odkazom „od Rusínov pre všetkých“ prinesie multi­žánrovú prehliadku národnostných menšín s medzinárodným zastúpením.

V piatok 25. mája 2018 odštartuje hlavný pro­gram festivalu. Na hlavnom pódiu svidnícke­ho amfiteátra sa predstaví dievčenská spevác­ka skupina Kalina zo Stropkova pod vedením Miroslava Humeníka, mužský spevácky súbor Rusinija z Humenného s hosťami, hudobné a tanečné profesionálne umelecké teleso PUĽS z Prešova a populárna skupina NO NAME. Na vedľajšom pódiu vystúpy vokálno - inštrume­nálna skupina Rege zo Svidníka.

Okrem hodnotného umeleckého programu máte možnosť na Rusínskom festivale vyhrať automobil Mercedes-Benz GLA na 6 dní, a to iba zakúpením PERMANENTKY. Stačí pria­mo na permanentke vyplniť údaje o jej drži­teľovi – meno, priezvisko a telefónne číslo. Vhodiť do hlasovacej urny 25. – 27.05.2018 na amfiteátri vo Svidníku a zúčastniť sa hlasova­nia, ktoré sa uskutoční 27.05.2018 o 18:00hod. na hlavnom pódiu.

Využite možnosť zakúpiť si permanentku on­line t.j. priamo na stránke festivalu www.rusin­skyfestival.sk alebo na www.facebook.com/Rusinskyfestival.

Predpredaj trojdňovej permanentky = vstup na piatok, sobotu a nedeľu sa už začal. Cena do konca marca je 4€, v mesiaci apríl bude cena 7€ a v máji 10€. Permanentky sa dajú zakúpiť v predajných miestach siete ticketportal: napr. POŠTA.

O prípravách Rusínskeho festivalu a novin­kách, Vás budeme včas informovať.

Hlavný organizátor Rusínskeho festivalu

Okresná organizácia Rusínskej obrody

vo Svidníku

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.