Futbal

26.kolo                               1. FK Svidník - MFK Slovan Sabinov                                        7:0 (5:0)

V poslednom zápase sezóny potrebovali naši chlapci bodovať naplno. Víťazstvo by im zaručilo celkové tretie miesto v tabuľke. Hneď v úvode sa presadil Adam Karásek a o tri minúty i Peťo Kamenický. V nasadenom tempe pokračovali naši futbalisti i naďalej a do prestávky vsietili ďalšie tri góly zásluhou Matúša Pančáka, Dávida Goriščáka a opäť Adama. V druhom polčase sme postupne prestriedali piatich chlapcov, no obraz hry sa nezmenil. Naďalej sme búšili do súpera a po góloch Janka Janeka a Peťa Kamenického sme navýšili skóre na 7:0. Stav sa už viac nemenil, napriek veľkým šanciam Riša Harakaľa po rohu i Enrika Šamka, ktorého pred bránou našiel krásnou prihrávkou Mišo Kamenický.

Za predvedené výkony počas celej sezóny patrí tejto skvelej partii veľké poďakovanie.

Zostava: Jánošík(47. Hospodár)-  Bajcura, Harakaľ, Makara, Haluška- Janek( 50. Kamenický M.), Goriščák, Pančák (50. Vaškanin), Černej( 50. Šamko)- Karásek (50. Karsa), Kamenický P.

Autor: redakcia