TRADIČNÝ TUNING ZRAZ VO SVIDNÍKU PRILÁKAL STOVKY AUTOMOBILOVÝCH NADŠENCOV

V piatok 13. júla otvorilo svidnícke letisko svoje brány účastníkom dvanásteho ročníka TUNING ZRAZU. Podujatia sa zúčastnilo množstvo milovníkov automobilov z celého Slovenska, ale aj zo zahraničia.

Tento ročník TUNING ZRAZU bol špecifický zmenou dátumu, keďže tradičným časom konania akcie bol druhý augustový víkend. „Zorganizovať zraz v júli sme sa rozhodli hlavne z toho dôvodu, že na začiatku prázdnin sú ľudia viac hladní po zábave,“ vysvetľuje organizátor TUNING ZRAZU Marek Biskup. Otvorenie zrazu sprevádzala v piatok nočná jazda účastníkov zrazu mestom, ktorá bola zároveň pozvánkou pre Svidníčanov na bohatý sobotňajší program. Po návrate na letisko pokračoval zraz neónovou šou a zábavou s dvojicou dídžejov – Dandym a Luboshom. V sobotu sa návštevníci mohli tešiť na šprintérsky šampionát, Car Fans Cup, AUDIO Cup Slovakia, Sexi Car Wash, Miss TUNING, koncert kapely Tusté Baletky a sobotný večer ukončila veľká party v podaní dídžejov Lubosh – Milan Lieskovský – TAITO s pikantným striptízovým prekvapením. V nedeľu dopoludnia sa zatvorením brán letiska ukončil dvanásty ročník svidníckeho TUNING ZRAZU.

NEZLOMNÝ POLIAK SI ZÍSKAL SRDCIA VŠETKÝCH

Po troch rokoch sa do Svidníka vrátil poľský jazdec Bartosz Ostalowski, ktorý divákom predviedol kaskadérsku Drift show. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby Bartekovi v minulosti neamputovali obe ruky. „Pre väčšinu ľudí by amputácia  oboch rúk znamenala koniec kariéry, ja som sa však nevzdal a hľadal som spôsoby ako pokračovať v tom, čo milujem, teda v pretekaní. Aj mojim celoživotným heslom je: Nikdy sa nevzdávaj!,“ prezradil nám sympatický poliak. Svoje auto BMW E30 si upravil tak, aby ho mohol ovládať iba nohami a preto ho dnes môžeme vídať na rôznych pretekoch či drifterských šou.

(lj)

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.