Tuningoví nadšenci vo Svidníku opäť pomohli deťom vo svidníckej nemocnici

TUNING ZRAZ Svidník neprináša pod Duklu iba tuningovú elitu, či skvelú zábavu, ale jeho organizátori prostredníctvom verejnej zbierky nezabúdajú už desať rokov ani na Detské oddelenie Nemocnice Sveta zdravia vo Svidníku. Jej organizátorom je, v spolupráci s TUNING ZRAZ Svidník s.r.o. a organizátorom MISS TUNING GRAND STUDIO, s.r.o., Občianske združenie Moje mesto – moje miesto. Pripomenieme, že doteraz sa pre detské oddelenie podarilo zakúpiť napr. pulzný oximeter, inhalátor, elektrickú odsávačku, infúznu pumpu, či nábytok.

K svidníckemu TUNING ZRAZ-u patrí neodmysliteľne aj súťaž krásy MISS TUNING, ktorej súčasťou je vyhlasovanie titulu Miss Sympatia. O víťazke nerozhoduje porota, ale návštevníci letiska tým, že dievčatám prispejú ľubovoľnou sumou do pripravených prenosných pokladničiek.

Tohtoročnou Miss Sympatia 2018, ako aj celkovou víťazkou súťaže, sa stala Michaela Mašlonková. Spolu s ostatnými dievčatami vyzbierali 783,60 €. Symbolický šek s touto sumou odovzdal do rúk primárky detského oddelenia MUDr. Oľgy Lombartovej a riaditeľa Nemocnice Sveta zdravia vo Svidníku Slavka Rodáka predseda OZ Moje mesto – moje miesto Ľubomír Sluk. „Priznám sa, už si ani neviem predstaviť TUNING ZRAZ bez toho, aby sme nevyhlásili verejnú zbierku. Hoci sa tento rok vo finále predstavilo iba šesť dievčat, podarilo sa im vyzbierať, myslím si, peknú sumu. Budeme veľmi radi, ak aj takto prispejeme k tomu, aby detičky čím skôr vyzdraveli a mohli sa vrátiť domov k rodičom, súrodencom...,“ uviedol Ľubomír Sluk.

Finančný dar je výťažkom verejnej zbierky povolenej OÚ Svidník pod. č. 2018/003179, ktorá sa uskutočnila počas Miss TUNING ZRAZ Svidník 2018.

 

Imrich Makó, PR a produkčný manažér
Zdroj: GRAND STUDIO, s.r.o.

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.