Nedá mi ako starostke obce Nižná Jedľová aby som nereagovala na článok vo Vašich novinách: Vo Svidníku sa budú pravdepodobne vyr

Nedá mi ako starostke obce Nižná Jedľová aby som nereagovala na článok vo Vašich novinách: Vo Svidníku sa budú pravdepodobne vyrábať cestovné kufre.

Ako starostku malej obce pri Svidníku ma veľmi teší, že naše okresné mesto navštívil čínsky  veľvyslanec na Slovensku Lin Lin. Teší ma aj to, že mu čínsky investor, spoločnosť Sensei Logistic s.r.o. predstavil svoj zámer výroby kufrov v našom regióne. Chcem len uviesť veci na pravú mieru. Investor, ktorý bude vyrábať kufre, ich bude vyrábať v priemyselnom areáli pri letisku, v bývalej firme Surmex, ktorý je v katastri obce Nižná Jedľová nie vo Svidníku. Všetky potrebné povolenie, ktoré vydáva stavebný úrad a povolenia, ktoré sú  v kompetencii obce vydáva obec Nižná Jedľová a aj daň z nehnuteľnosti vyrubuje obec Nižná Jedľová. Vstup do areálu je po ceste III. triedy a potom po miestnej komunikácii našej obce.

Verím , že časom viac ľudí z nášho  regiónu si nájde prácu v tomto pripravujúcom sa zámere a nebude musieť cestovať za prácou do zahraničia.

 

                                                                                                                       Mgr. Alena Džupinová

                                                                                                                    starostka obce

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.