FUTBAL

7.kolo                                             FK Široké - 1. FK Svidník               3:2 (1:2)

Vo vyrovnanom zápase, ktorému by viac svedčala remíza, svoje tri šance domáci hráči využili, a preto vyhrali.

Góly: Vaškanin, Bajcura
Zostava: Bobák- Šimco, Gerek, Harakaľ, Volohda- Bajcura (55. Marcin), Pančák, Vaškanin, Šamko(40. Haluška Z.)- Kamenický, Džurban(16. Jurčišin)

II.liga-MŽ-U13-sk.B-VsFZ

7.kolo                                                 FK Široké - 1. FK Svidník                              2:8 (1:4)

Zápas sa pre nás začal veľmi dobre. V 6. minúte Tobiás Cina otvoril skóre a o minútu ho napodobnil Dávid Miháľ. Domáci sa dostali len k zopár rohom, ale bránu, v ktorej stal Rasťo Marcišin vážne neohrozili. V 15. minúte Matej Berežňak zvýšil na 3:0. To nás trošku uspokojilo a po nedôslednom bránení  sa podarilo domácim znížiť. Do polčasu však sme opäť dokázali uniknúť na rozdiel troch gólov, keď sa po druhý krát presadil Cina. Úvod druhého polčasu bol z našej strany výborný. V prvej 10.minútovke sa presadili Miháľ, Kamenický, Berežňak a Olejár. Domácim sa v závere  predsa len ešte raz podarilo skórovať.

Zostava U13 1.FK: Marcišin– Moroz, Baran, Slivka – Leškanič, Kamenický, Olejár - Cina a Miháľ

Striedali: Berežňak, Marko

Autor: redakcia