Aplikácia Botoxu a Kyseliny Hyalurónovej: Omladnutie na počkanie !

Premýšľate nad využitím jednej z týchto látok? V Dermatovenerologickom oddelení sanatórneho typu (DOST) Vám radi poradíme. Aplikácia prebieha pod vedením skúsenej dermatovenerologičky MUDr. Hany Zelenkovej PhD., MBA.

Žiarivou mladou pleťou by sme sa chceli pýšiť pokiaľ možno čo najdlhšie. Bohužiaľ postupom času sa z kože stráca elasticita a pleť neustále vystavovaná nepriaznivým vplyvom prostredia, starne. Botox je najstaršou a najvyužívanejšou omladzovacou metódou. Aplikácia je obľúbená nie len u žien ale aj u mužov.

V malom množstve sa využíva na odstránenie vrások medzi obočím, na čele, okolo očí alebo kútikov úst. Zrejme ste netušili, ale v zariadení DOST sa využíva botox aj na liečbu nadmerného potenia v oblasti dlaní, podpazušia či chodidiel.

Trvanie účinkov botoxu však nie je neobmedzené a spravidla ho po určitom čase treba aplikovať znovu. Pri zvlášť hlbokých vráskach sa asi po týždni musí vstreknúť doplňujúca plniaca látka ako kolagén, alebo kyselina hyalurónová.

Krásne červené našpúlené pery nie sú len zvodné, ale pôsobia zdravo a mladistvo. Spolu s výplňami vrások a správnou životosprávou sa dá pokoriť pribúdajúci vek. Aj vy môžete omladnúť vďaka výplňovým materiálom, ktorých aplikácia je možná u nás v zaradení DOST Svidník. Veď čo je príjemnejšie, než sa cítiť výnimočne práve vo svojom tele.

Pred aplikáciou výplňového materiálu je však nevyhnutná vstupná konzultácia v ambulancii lekára. V rámci tohto času je vám náš lekár plne k dispozícii . Za tento čas si spoločne preberiete Vašu predstavu, prevedie vás jednotlivými možnosťami aplikácie, ktoré by boli pre vás a vaše požiadavky najvhodnejšie. Máte možnosť pýtať sa otázky súvisiace s aplikáciou a zbaviť sa tak akýchkoľvek obáv zo zákroku.  (dost@dost.sk, 0911 609 749)

DOST

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.