7. Rusínsky festival 20.05. - 26.05.2019

Od piatku budú prebiehať všetky podujatia v areály amfiteátra. Voľná zóna - bez vstupného  ponúkne zaujímavé atrakcie pre rodiny s deťmi ako aj mládež a všetkých, ktorý majú radi zábavu. Zabezpečené sú rusínske špeciality a široká ponuka stravy a občerstvenia. Ulička remesiel nám pripomenie tradície a umenie našich predkov. O zábavu na vedľajšom pódiu sa postará domáca vokálno-inštrumentálna kapela Milenium. Amfiteáter - platená zóna začne s predajom jednodňového vstupného o 18:00 hod. Hlavný program otvorí o 19:00 hod. FS Čerhovčan z Bardejova s dvomi ucelenými blokmi. O 20:00 hod. sa predstaví spevák a finalista programu Zem spieva Štefan Štec. O 21:00 hod. svoje umenie predvedie domáca vychádzajúca hviezda Exact - Dávid Pich. Záver programu bude patriť od 22:00 hod. kapele INEKAFE.

   Permanentky(vstup na všetky dni)  si môžete zakúpiť v sieti ticketportal (CK EUROTOUR, POŠTA) alebo na www.facebook.com/Rusinskyfestival a www.rusinskyfestival.sk. Cena permanentiek je  7€ a postupne sa zvýši na 8, 9 až po 10€.

     Na amfiteátri, počas Rusínskeho festivalu, si budete môcť zakúpiť len jednodňový vstup na hlavný program za 10€ t.j. nebude možnosť zakúpiť si permanentky.

     Bližšie informácie nájdete na www.facebook.com/Rusinskyfestival a na www.rusinskyfestival.sk

 

Hlavný organizátor Rusínskeho festivalu

                                                                            Okresná organizácia Rusínskej obrody vo Svidníku

 

Autor: redakica
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.