DEŇ MATIEK V MATERSKEJ ŠKOLE

Deň matiek patrí medzi najkrajšie a najdojemnejšie sviatky, pretože pre každého človeka je jeho mama veľmi vzácnou a dôležitou osobou. Je to práve mama, ktorá všetko chápe, odpúšťa, vždy poľutuje a bude stále milovať svoje deti.  Deň matiek je špeciálny čas povedať našim mamám ako ich máme radi a čo všetko pre nás znamenajú.

7. a 9. máj 2019 sa  aj v MŠ 8.mája vo Svidníku niesol v znamení osláv tohto sviatku. V každej triede si deti spolu s pani učiteľkami pripravili slávnostné besiedky.  Popoludní sa triedy zaplnili do posledného miesta nielen mamičkami ale aj babičkami,  oteckami a súrodencami. Deti  sa na tento sviatok dlho a zodpovedne pripravovali. Veď každý chcel potešiť svoju mamku a ukázať čo všetko už dokáže.

Radosť a dojatie bolo vidieť na tvárach všetkých mamičiek a každá jedna bola na svoje dieťa nesmierne hrdá. Deti potešili svoje mamičky peknými básňami, piesňami, tancami a scénkami. Za svoje vystúpenia si vyslúžili  poriadny  potlesk.  Na záver programu  obdarovali svoje mamky malým darčekom. Boli to pekné a dojímavé popoludnia.

Milé mamky, želáme Vám veľa zdravia, šťastia, lásky a radosti z Vašich deti!

                                                                                              

(mš)

Autor: redakica
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.