CHLADNÝ JÚL SA ODRAZIL NA NÁVŠTEVNOSTI KÚPALISKA

Tohtoročné letné počasie je sprevádzané častými prehánkami a búrkami a rozhodne nepripomína také horúce letá, na aké sme boli zvyknutí v minulých rokoch. Na nepriazeň počasia dopláca aj svidnícke kúpalisko.

Vonkajší areál bol v tomto roku otvorený 21. júna, teda v čase, keď teploty v našom okrese dosahovali tohtoročné maximá. Mesiac júl bol však diametrálne odlišný a horúce dni by sme sotva napočítali na prstoch jednej ruky. „Náš letný areál trpí kvôli nepriaznivému letnému počasiu. Dúfame, že mesiac august to aspoň čiastočne napraví, keďže aj letný areál bol doplnený o nové atrakcie a vynovenie bazénov,“ povedal konateľ spoločnosti Aquaruthenia Jozef Kráľ. Na druhej strane však stúpa návštevnosť celoročného areálu. „Celoročný areál v tomto období zaznamenal nárast návštevnosti. Predpokladáme, že je to aj vďaka novému rodinnému bazénu, ktorý sme sprístupnili v júni,“ pokračuje Kráľ.

DO AQUARUTHENIE PRICHÁDZAJÚ TURISTI Z CELÉHO KRAJA

Podľa slov manažérky Aquaruthenie Rozálie Füzeriovej sa kúpalisko teší obľube návštevníkov z celého kraja, ale i od našich severných susedov. „Tešíme sa, že k nám prichádzajú nielen domáci návštevníci, ale tiež návštevníci zo vzdialenejších miest, ako sú napríklad Prešov, Košice a ďalšie. Máme návštevníkov i z okresu Humenné, Medzilaborce, Snina či Vranov nad Topľou. Každoročne sa tešíme aj návštevníkom zo susedného Poľska, ktorí sa už stali našimi stálymi zákazníkmi,“ informuje Füzeriová.

(lj)

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.