Hokejbalisti po dvoch kolách na druhej priečke extraligy

Svidnícki hokejbalisti neuspeli vo svojom prvom vystúpení v domácej aréne, keď vo veľmi vyrovnanom zápase podľahli Vrútkam až po predĺžení. Svidníčania však v zápase ukázali veľmi silný charakter a zle vyvíjajúci sa stav po druhej tretine 1:4 vyrovnali v tej tretej na 4:4. V predĺžení sa však od domácich odklonila šťastena a tak si momentálny líder extraligovej tabuľky odviezol zo Svidníka vydreté víťazstvo 4:5. Hokejbalisti Svidníka sa v najbližšom zápase predstavia až o dva týždne 28.9.2019, taktiež v domácej aréne, kde o 13:00 privítajú súpera z Nitry.

Lion Svidník- Kometa Vrútky  4:5pp (0:2,1:2,3:0-0:1)

Góly: 23. Raschman (Džupina. Štefan), 36. Vook (Habovčík, J. Pankúch), 38. Rímsky (Sabol, Štefan), 39. Džupina (Štefan, Raschman) - 9. Čavajda (Okuliar), 11. Čavajda, 16. Farbák (Knesl), 29. Kendera (Dadaj), 49. Čavajda (Ruttkay)

Zostavy:
Domáci:
Kalis - Cifranič, Rímsky, Habovčík, Raschman, Vook, Sabol, Balogáč, Štefan, Lamač, J. Pankúch, Štefkovič, Džupina

Hostia: Kubala - Dadaj, Farbák, Fillo, Tomečko, Sahul, Okuliar, Kendera, Ruttkay, Knesl, Čavajda, Učník

Tabuľka: SHbE hokejbal 2019/2020