V obci Roztoky vzdali úctu seniorom a mamičkám

Starších obyvateľov obce a matky si uctili nedávno v obci Roztoky. Pripomenuli si tak dôležitosť svojich seniorov  a mamičiek vo svojich životoch a aspoň malým gestom im vyjadrili svoju vďaku a úctu.

Starosta obce Martin Jurkovič vyjadril v úvodnom slove prítomným svoju úctu a poďakovanie: "Spomienky na doby minulé sú často krát spomienkami na jedinečných ľudí, ktorí s nami žijú, žili a ktorí svojím nezameniteľným pričinením odovzdali kus svojho srdca, života a svojej práce na zlepšenie podmienok života v  obci."

Prítomných svojim vystúpením potešili deti z miestnej materskej školy, Ľudová skupina Stropkoviani a skvelí hostia Štefan Vasileňko a Miroslav Hrib. Sálou sa ozývali rozhovory, smiech a spev. Nezabudlo sa ani na hostí, po odovzdaní milej pozornosti dôchodcom a mamkám nasledovalo posedenie pri jedle, kávičke a koláčiku. "Bolo príjemné opäť stráviť čas s našimi seniormi a mamkami, vychutnať si ich blízkosť," dodal starosta, ktorý spolu s obecným zastupiteľstvom poďakoval všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na organizovaní akcie, hosťom ktorí prijali pozvanie a zúčastnili sa podujatia. Tým, pre ktorých tieto výnimočné chvíle pripravili, zaprial

pevné zdravie do ďalších rokov. Kultúrne podujatie bolo realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

red

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.