FREKVENCIA MENA JOZEF JE STÁLE NIŽŠIA VO SVIDNÍKU MÁ NAJMLADŠÍ JOŽKO ŠTYRI ROKY, NAJSTARŠÍ 83

Jozef Ripper

Meniny má 19.marca a jeho meno pochádza z hebrejčiny. V preklade znamená „Boh ti dá“, resp.pridá. V Novom zákone je manželom Panny Márie, preto sa toto meno stalo veľmi populárne i medzi kresťanmi. Reč je o mene Jozef, ktoré v meste Svidník nosí 319 ľudí. Jeho frekvencia je však stále nižšia. Najmladší Jožko v našom meste má štyri roky a najstarší 83.

Títo muži vraj majú obrovskú schopnosť odriekania, sebaovládania a presadenia. Keď si raz niečo v detstve vysnívajú, pôjdu si za tým. Ak sa do niečoho pustia, robia to na sto percent. Sú to perfekcionisti. V láske sú nároční, verní a úprimní. Svoju partnerku budú milovať celým srdcom. Oslovili sme viacero nositeľov tohto mena, aby nám prezradili, ako sú s ním spokojní.

Jozef Ripper

 

Podľa mňa je Jozef krásne meno a má aj krásny historický význam. Preto sa v našej rodine generuje z pokolenia na pokolenie. Myslím tým môj otec, ja,môj syn a dúfam,že bude aj môj vnuk. Preto bola stále príjemná oslava menín v kruhu mojej rodiny. Voláme sa domáckyJozef, Ďoďo a Ďodik, takže vieme, o ktorého Jožka ide a komu to patrí. Samozrejme,že budem rád, keď opäť v zdraví spolu zasadneme a oslávime Jozefa.

Jozef Riško

V dnešnej dobe toto biblické meno už nie je príliš populárne. Som s ním však spokojný. Dali mi ho po mojom otcovi. Meno Jozef je v našej rodine generačné a tak ho dostal aj môj syn. Meniny oslavujem s mojou rodinkou a priateľmi, ktorí na mňa nikdy nezabudnú.

Jozef Leľo

S menom Jozef som spokojný, je predsa sväté. Meniny oslavujem najskôr v kruhu mojej rodiny a neskôr, ako správny východniar, so svojimi priateľmi.

Jozef Dupňak

S menom Jozef som spokojný. Dostal som ho po svojom otcovi, čo so sebou prináša zopár humurných situácií. Keď napríklad doma niekto vyslovil meno Jozef, otočili sme sa obaja. Čo sa týka oslavy menín, teraz, keď mám už vlastnú rodinu, je to iné. Predtým sme s kamarátmi oslavovali vonku vo veľkom. V súčasnosti oslavujem v kruhu mojej rodiny a s ľuďmi, ktorí sú blízki môjmu srdcu.

Zdroj: krstnemena.sk, calendar.sk

-pk-

 

Autor: redakcia
Jozef Riško Jozef Leľo Jozef Dupňak
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.