KAŽDÉHO SA TO TÝKA ... aj nášho mesta , aj Teba, aj nás ...

Náš každodenný život sa v najbližších dňoch ešte viac zmení – bude plný rôznych obmedzení a usmernení. Týka sa to aj činnosti „mesta“ – vykonali sme už množstvo opatrení, o ktorých Vás všetkých okamžite informujeme ( www.svidnik.sk )

 

Nedeľňajšie zasadnutie krízového štábu okresu sa zaoberalo

    riešením situácie po potvrdení výskytu koronavírusu v okrese Svidník opatreniami, ktoré doposiaľ vykonalo mesto Svidník pripravenosťou svidníckej nemocnice riešiť vzniknutú situáciu potrebou dôsledne vyžadovať plnenie všetkých opatrení a prísne ich kontrolovať potrebou vytvoriť dodatočné karanténne priestory pre prípadnú potrebu v budúcich dňoch či týždňoch

 

Pravidelne komunikujeme s vedením RÚVZ a nemocnice, polície i ostatnými členmi krízového štábu.

Každý deň Vás všetkých prosím o zodpovednosť, spolupatričnosť a disciplínu.

O to viac ma mrzí a doslova to považujem za hazard so zdravím, keď nám oznamujete, že v jednom zariadení prebieha oslava, v inom stretnutie, že krčma je otvorená atď. atď. Okamžite tam posielam políciu ...

V tejto situácii nejde o „bonzáctvo“ – je to zodpovedný prístup občanov, ktorí majú strach o svoje deti, rodičov, známych i o svoje zdravie.

Ešte stále je v obchodoch či na uliciach množstvo ľudí bez rúška či inej ochrany. Je to nezodpovedné ! Použite šály, šatky buffky, ušite si podľa internetu – ale hlavne chráňte sa.

Počet pozitívne testovaných bude každý deň stúpať, musíme si uvedomiť, že

 

NA KAŽDOM JEDNOM ZÁLEŽÍ , AJ NA TEBE ! ! !

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.