Krásna a vždy upravená aj vďaka kozmetičke Antónii Gulovej, v jej salóne nájdete najnovšie trendy

Mladá šikovná Svidníčanka Antónia Gulová sa venuje líčeniu žien na rôzne spoločenské udalosti - svadby, plesy, stužkové a rodinné oslavy. 

„V mojej profesii sa venujem hlavne mihalniciam. Ponúkam úpravu mihalníc v 3D až 7D, túto službu využívajú klientky najčastejšie. Ďalej sú to trsy, úprava obočia, jeho nafarbenie, micoblading obočia, trvalá na mihalnice a iné. Najnovšou novinkou je laminácia obočia,“ predstavila svoju ponuku A. Gulová a zdôraznila, že celé leto má pre klietky akciu na nový set mihalníc v cene 30 eur a doplnenie mihalníc po 3 až 4 týždňoch za 20 eur.

Podrobné informácie môžu klientky nájsť na facebooku a istagrame pod menom Tonya Visage. 

V poslednom období sa rozmáha trend prirodzene hustého obočia s výraznou a intenzívnou farbou. Aj tu sa môžete obrátiť na A. Gulovú, ktorá ponúka lamináciu obočia vo svojom salóne. „Je to vyčesanie obočia dohora. Ak je strapaté obočie, zafixuje sa a zafarbí. Efekt tohto postupu vydrží mesiac,“ prezradila.

Jej klientkami sú ženy a dievčatá od 18 až do 70 rokov. Termíny sú rezervované aj na rok dopredu. „Ak sa ženy rozhodnú napr. pre úpravu mihalníc, je to skvelé rozhodnutie, pretože takto krásne upravené vydrží až štyri týždne. Nie je potrebné sa o ne nijako extra starať. Čo je ešte dôležitejšie, žena je stále pekne upravená,“ uviedla A. Gulová, ktorú najviac teší to, keď od nej zákazníčky odchádzajú spokojné.

Ona sama sa pritom od mladého veku rada líčila a stále chcela vyzerať dobre. Aj preto sa rozhodla ísť touto cestou. „Mala som možnosť ísť sa  vzdelávať, tak som neváhala . Po ukončení kurzu som si otvorila svoj vlastný salón v priestoroch VÚB banky na prvom poschodí. Tejto práci sa venujem dva a pol roka a neľutujem, lebo to, čo robím ma baví,“ povedala.

Vo svojom voľnom čase sa rada venuje fitness, chodí k vode, na záhradku a veľmi rada cestujem po svete.

-re-  

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.