POĎAKOVANIE

Dukelský beh mieru si od svojich začiatkov v roku 1958 prechádzal rôznymi etapami, kedy bežcov bolo veľmi veľa až po zachraňovanie ročníkov. V tomto období, kedy sa podujatie mení z čisto športovej akcie na športovo-spoločenskú sa aj jeho potreby pri organizovaní menia. Sme náročnejší diváci, náročnejší ako športovci, ale určite aj ako organizátori. Príprava Dukelského behu mieru sa preto začína už začiatkom roka a vyvrcholí v letných mesiacoch, odmenou je však vysoká návštevnosť v stovkách účastníkov na všetkých behoch a medzi divákmi. Ďakujeme preto všetkým, ktorí počas príprav prikladajú svoje ruky a myseľ k úspešnému vyvrcholeniu v samotnú prvú septembrovú nedeľu.


Úprimne ďakujeme všetkým sponzorom a dobrovoľníkom. Bez zanietenia mnohých organizácií a jednotlivcov by sa takáto veľká akcia nedala urobiť, preto si vážime každú formu pomoci. Toto vyjadrenie je od srdca a s veľkým ĎAKUJEM pre tieto organizácie a jednotlivcov:

Službyt, s.r.o., Svidník, Metal-impex, Svidník, Tesco, a.s., pobočka Stropkov (ovocie a sladkosti), Ovocie a zelenina Ján Krajňák (ovocie), Cernina, Pneupex - Marián Michalík, Svidník, VVS, a.s., Svidník, Ing. Ľubomíra Regrutová, Realitné a hypotekárne centrum Svidník, CVČ Svidník, GDH Svidník (priestory a príprava obedov pre bežcov), SNM - MUK Svidník, Cyril Dudáš - občerstvenie  (pivo na pešej zóne), Ján Havrila (holuby na Dukle), Technickým službám (verejné WC bezplatne, odpadkové koše a dezinfekcia pešej zóny pred akciou), poďakovanie starostom obcí Nižný Komárnik, Krajná
Poľana, Hunkovce, Krajné Čierno, Ladomirová za pomoc pri občerstvovaniach staniciach po trati. Za bezplatné merania na pešej zóne Nemocnici Svet zdravia.

Na bezpečnosť dohliadali príslušníci OR policajného zboru vo Svidníku i príslušníci Mestskej polície Svidník, zabezpečenie zdravotnej služby ÚS SČK Svidník a tento rok nám veľmi pomohol DHZ Svidník  -  dodržiavanie opatrení ÚVZ SR na pešej zóne, ale aj pomoc pri občerstvovaniach staniciach. Za profesionálne moderovanie ďakujeme Paľovi Sivákovi, za videozáznam Marekovi Biskupovi a za mediálnu podporu Podduklianskym novinkám, týždenníku Dukla a TV AHOJ.

Mesto Svidník

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.