POČAS TESTOVANIA NA OCHORENIE COVID-19 NEDOŠLO K ŽIADNYM PRIESTUPKOM

Policajti OR PZ vo Svidníku v čase testovania v prvom a druhom kole, ktoré sa konalo v dňoch 30.10 – 1.11.2020 a 7.11. – 8.11.2020, v rámci výkonu svojej služby kontrolovali zatvorenie jednotlivých prevádzok, rušenie nočného kľudu, zákaz vychádzania, nosenie rúška ako aj kontrolu certifikátu o negativite v meste Svidník.

„Policajti boli nápomocní pri celoplošnom testovaní v prvom a druhom kole v rámci okresov Svidník a Stropkov. Počas testovania nedošlo k žiadnym konfliktným situáciám. Neboli hlásené žiadne porušenia protiepidemiologických predpisov a nariadení zo strany občanov. V termínoch konania prvého a druhého kola testovania neboli zaznamenané žiadne priestupky,“ informoval plk. JUDr. Jaroslav Suvák z Okresného riaditeľstva Policajného zboru vo Svidníku.

V uvedených termínoch však došlo k jednej dopravnej nehode, dvom trestným činom, 18 škodovým udalostiam. Počas kontrol zákazu vychádzania došlo k 20 porušeniam tohto zákazu a k 4 porušeniam nariadenia o nosení rúška. Preukázanie certifikátom o negativite bolo v poriadku.

-fec

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.