SVIDNÍK MÁ SVOJ SVIDNÍK...ZA NÁPISOM SVIDNÍK PREŠLO MESTO NIEKOĽKOMESAČNÚ CESTU.

„Zvolili sme materiál, tip a veľkosť písma, Vy občania ste vybrali farbu. Najproblematickejšie bolo vybrať miesto, ale na konci všetkého je úsmev na tvári – lokálpatriotizmus,“ neskrýva svoju radosť primátorka M. Ivančová a dodáva:

„Spolu s Vami sa tešíme, že aj Svidník má nápis, okolo ktorého prejdú stovky domácich i návštevníkov denne. Nápis, ktorý má symbol mesta nad bodkou - náš erb i symbol triedenia - kôš na plastové vrchnáčiky.“ Plné V-ečko Len pár dní od inštalovania drôteného V-ečka dali Svidníčania jasný signál, že triedia a triediť chcú. „Ďakujeme, že túto ekomyšlienku zdieľate a preto vážne zvažujeme, že sa zbieraniu budeme venovať aj individuálne a na väčšom priestore. Vybraná už bola prvú nádielka vrchnáčikov, ktorá sa vyzbierala len za 10 dní,“ ďakuje primátorka. Osvetlenie ako čerešnička Aby medená farba nápisu bola ešte žiarivejšia a najmä v tme dotvárala atmosféru centra, vedenie mesta pracuje na osvetlení nápisu, ktoré by bolo akousi pomyselnou čerešničkou na torte inštalácie celého nápisu.

„Myšlienka nápisu Svidník sa zrodila ešte v prvej vlne pandémie, keď sme pracovali na mediálnej stratégii trávenia dovolenky na Slovensku. Spolu s pohľadnicami, brožúrkou o Svidníku, nadrozmernými rámami, reklamou v celoslovenskom náklade sa budeme s hrdosťou prezentovať aj NÁPISOM,“ uzavrela M. Ivančová s odkazom:

„Urobte si fotku, obleťte Slovensko, svet, takto aspoň vo virtuálnom priestore.“

-re-

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.