V STROPKOVSKEJ NEMOCNICI VZNIKLO MOBILNÉ ODBEROVÉ MIESTO

V STROPKOVSKEJ NEMOCNICI VZNIKLO MOBILNÉ ODBEROVÉ MIESTO

V Nemocnici Svet zdravia Stropkov vzniklo od dnešného dňa nové mobilného odberové miesto. Otvorené bude od pondelka do soboty v čase od 8.00 do 16.00 hod., pričom obedňajšia prestávka bude v čase od 12.00 do 12.30 hod. Odberové miesto sa nachádza pri hlavnom vstupe do nemocnice, pričom testovanie záujemcov sa vykonáva z vonkajšieho priestoru.

Verejnosť sa môže v rámci nového odberového miesta nechať otestovať antigénovým testom alebo PCR testom. Na antigénové testovanie je potrebné objednať sa online vopred, a to prostredníctvom portálu www.korona.gov.sk. PCR testovanie je určené len pre samoplatcov, objednať sa môžu na webe súkromného laboratória Alpha medical https://lab.online/.

Mobilné odberové miesto pri Nemocnici Svet zdravia Svidník je od 10. februára otvorené v rozšírenom čase, a to od pondelka do soboty od 8.00 do 16.00 hod., s obedňajšou prestávkou od 12.00 do 12.30 hod.

Rozšírilo tiež spektrum výkonov o PCR kloktanie a aktuálne realizuje:

• antigénové testovanie na ochorenie COVID -19 pre vopred objednaných pacientov cez portál www.korona.gov.sk

• PCR testovanie pre pacientov objednaných cez RÚVZ

• PCR testovanie pre samoplatcov, ktorí sú objednaní cez Alpha medical https://lab.online/

• a testovanie na COVID-19 prostredníctvom PCR kloktania pre samoplatcov, ktorí sa objednali cez Alpha medical https://lab.online/

Vakcinačné centrum nemocnice vo Svidníku sa od začiatku februára presunulo do nových, samostatných priestorov a dnes sídli na prízemí bloku B (vstup pri psychiatrickej liečebni). Prevádzková doba je od pondelka do piatka od 9.00 do 15.00 h, s obedňajšou prestávkou od 11.45 do 12.30 hod. Na termín očkovania proti ochoreniu COVID-19 v Nemocnici

Svet zdravia Svidník sa môžu určené skupiny ľudí prihlásiť online prostredníctvom národného portálu www.korona.gov.sk. Vo svidníckej nemocnici bolo dosiaľ zaočkovaných takmer dvetisíc oprávnených osôb.

Jana Fedáková

Komunikačný špecialista

Autor: redakcia
Vytlačiť článokVytlačiť článok
Komentáre
Nenašli sa žiadne komentáre.