ŠPORT
 
Juniori už s účasťou vo finále M SR
zobraziť celý článok V sobotu a v nedeľu odohrali mladí volejbalisti Slávie ďalšie kolá vo svojich základných skupinách, v ktorých nestratili ani set a domov si priviezli plný počet bodov.
Pozvánka na volejbal
zobraziť celý článok Keďže VK KDS-Šport Košice má povinnosti v európskej súťaži MEVZA prvé stretnutie play-off sa vo svidníckej športovej hale odohrá už štvrtok 22. februára o 17. hodine, oproti oficiálnej sobote 24. februára.
Urobili až príliš veľa chýb
zobraziť celý článok Po prehre vo finále Slovenského pohára sa Svidníčania opäť predstavili na palubovke víťaza nadstavbovej súťaže v skupine o 1. – 4. miesto. Prievidžania vyhrali aj v poslednom stretnutí nadstavbovej časti a tak zaknihovali deviaty extraligový triumf za sebou.
Prípravný futbal
zobraziť celý článok Svidníčania už po druhýkrát v tejto príprave neodohrali naplánované stretnutie z dôvodu chrípkového ochorenia väčšiny hráčov. A tak do neďalekej poľskej Dukly v sobotu nevycestovali.
Krajské stolnotenisové súťaže
zobraziť celý článok Krajské stolnotenisové súťaže
Krajské stolnotenisové súťaže
zobraziť celý článok Krajské stolnotenisové súťaže
Stolný tenis: Medziokresná stolnotenisová piata liga
zobraziť celý článok Výsledky sedemnásteho kola v piatej lige priniesli zmeny v tabuľke iba v jej strede. Stopka z piateho miesta klesla na siedme. Staškovce a Svidník D sa posunuli o stupienok vyššie.
Predošlá 1/1 Ďalšia