KULTÚRA
 
8. júla 2018 odhalili pamätnú tabuľu Adolfovi Dobrianskemu v Čertižnom, v okrese Medzilaborce
zobraziť celý článok 8. júla 2018 bola v obci Čertižné v okrese Medzilaborce vďaka iniciatíve Občianskeho združenia Kolysočka – Kolíska z Prešova za výrazného prispenia obecného úradu v Čertižnom slávnostne odhalená pamätná tabuľa Adolfa Dobrianskeho, politika, národného a kultúrneho...
TRADIČNÝ TUNING ZRAZ VO SVIDNÍKU PRILÁKAL STOVKY AUTOMOBILOVÝCH NADŠENCOV
zobraziť celý článok V piatok 13. júla otvorilo svidnícke letisko svoje brány účastníkom dvanásteho ročníka TUNING ZRAZU. Podujatia sa zúčastnilo množstvo milovníkov automobilov z celého Slovenska, ale aj zo zahraničia.
FESTIVAL SEGEDÍN
zobraziť celý článok Dňoch 3.-8.7.20018 sa členovia folklórneho súboru Makovica zúčastnili na 28. ročníku Medzinárodného folklórneho festivalu v meste Segedín, v Maďarsku. Na festivale vystúpilo desať folklórnych súborov, z toho šesť zahraničných z krajín - Španielsko, Kostarika, Holandsko,...
LETO SO SEBOU PRINÁŠA MNOŽSTVO PODUJATÍ V CELOM OKRESE
zobraziť celý článok Letné mesiace júl a august sú tradične časom, kedy sa v obciach organizujú rôzne kultúrne podujatia, športové súťaže či stretnutia rodákov. Výnimkou nebude ani leto 2018 a my vám v nasledujúcom článku ponúkame aspoň pár tipov, ako stráviť letné dni.
JEDINEČNÝ CIRKUS METROPOL ZABÁVAL SVIDNÍČANOV
zobraziť celý článok Od štvrtku do nedele (12. – 15. júl) sa vo Svidníku predstavili umelci z pražského Cirkusu Metropol. Cirkus, ktorý predvádza svoje vystúpenia po celej Európe, navštívil naše mesto po druhýkrát.
Predošlá 1/1 Ďalšia