PUBLICISTIKA
 
Osobný automobil zodvihne 20 krát
zobraziť celý článok Presnejšie povedané zadnú časť osobného automobilu zodvihla najsilnejšia žena Slovenska a teraz už aj Európy, na najväčšom športovom festivale Bodypower expo ktorý sa konal v Anglicku v meste Brigmingham 12.mája.
Letnú dovolenku si vyberá v jari čoraz viac ľudí
zobraziť celý článok Predaj First Moment pobytov je v plnom prúde aj v našom regióne. Klienti prejavujú záujem o zájazdy k moru v takmer každej európskej prímorskej krajine. Kvôli nepokojom sa však obávajú vycestovať do Egypta či Tunisu.
Domáce zvieratá v byte- pre jedného radosť, pre iného utrpenie
zobraziť celý článok Chov domácich maznáčikov je v dnešnej dobe veľmi obľúbený u mnohých majiteľov bytových jednotiek v našom meste. Čo však pre jedného môže byť koníčkom a radosťou, to môže byť pre susedov každodenným utrpením. Na čo všetko treba brať pri chove zvierat v byte ohľad si...
Žena zo Svidníka zaujala Holanďanov recykláciou módy
zobraziť celý článok Martina Mareková Kuipers alias Bartinki, ktorá žila vo Svidníku, sa v Holandsku môže pýšiť vlastným štýlom. Už dlhší čas si nenakupuje, ale prerába staré veci a recykluje
Raticovej zveri z roka na rok pribúda
zobraziť celý článok Každoročne na jar sa uskutočňuje približné sčítanie jeleňov, srncov a diviakov. Počas zimy je ich najväčší prirodzený úbytok, keďže migrujú. Stavy raticovej zveri sa v našich lesoch z roka na rok zvyšujú.
Predošlá 1/1 Ďalšia