PUBLICISTIKA
 
Dianie na oblohe od 11.9.2017 do 15.9.2017
zobraziť celý článok Večer tesne nad obzorom môžeme ešte pozorovať Jupiter. Saturn môžeme po zotmení pozorovať približne nad juhovýchodom. Nad ránom je dobre viditeľná planéta Venuša. Počas noci sa dajú vo väčších ďalekohľadoch zazrieť aj planéty Neptún a Urán.
Sociálne veci a rodina
zobraziť celý článok V dnešnej časti prehľadu dávok pre rodiny s deťmi bližšie priblížime Príplatok k prídavku na dieťa. Ten predpisuje právny predpis zákona č. 600/2003 Z.z. o prídavku na dieťa a o zmene a doplnení zák. č. 461/2003 Z.z. o sociálnom poistení v znení neskorších predpisov.
O K R E S N Ý F U T B A L
zobraziť celý článok O K R E S N Ý F U T B A L
Lorenz, známy z kauzy maľovania Biľakovej busty, ničil ďalší pamätník
zobraziť celý článok Jeden z dvojice košických aktivistov, ktorí pomaľovali Biľakov pamätník, Ľuboš Lorenz čelil ďalšiemu obvineniu. Je už niekoľko dní na slobode.
Nákladiakom sa 15. septembra v okrese nevyhneme.
zobraziť celý článok Zatiaľ čo si 1. septembra na štátny sviatok pripomíname Deň Ústavy Slovenskej republiky, 15. september je dňom pracovného pokoja, sviatok Sedembolestnej Panny Márie. Kamióny si však zajazdia.
V rekonštrukcii chodníkov chce mesto pokračovať
zobraziť celý článok Na sociálnej sieti pribúda čoraz viac nespokojných občanov so stavom chodníkov na svojich sídliskách. Mnohí žiadajú mesto o rekonštrukciu tých ulíc, kde bývajú.
Predošlá 1/1 Ďalšia