PUBLICISTIKA
 
OBCI NIŽNÁ JEDĽOVÁ SA V TOMTO ROKU PODARILO REALIZOVAŤ VIACERO REKONŠTRUKCIÍ
zobraziť celý článok Aj keď obec Nižná Jedľová patrí medzi menšie obce nášho regiónu, v priebehu tohto roka sa jej podarilo realizovať viacero rekonštrukcií. O čo konkrétne išlo, to nám už prezradila starostka obce Alena Džupinová.
V KRUŽLOVEJ SI PRIPOMENULI MESIAC ÚCTY K STARŠÍM
zobraziť celý článok Tradičné každoročné oslavy Mesiaca úcty k starším boli aj tohto roku v Kružlovej. Príhovor mal starosta obce Kružlová PhDr. Adrián Gužo, ktorí im poprial najmä veľa zdravia, pokoja v rodine a ešte veľa prežitých rokov v kruhu svojich najbližších. Potom si dôchodcovia...
MÁTE DLHY? BEZPLATNE VÁM PORADIA AKO SA ICH ZBAVIŤ
zobraziť celý článok Ľuďom, ktorí majú problém so splácaním záväzkov, poradia odborníci na dlhy v obciach Prešovského, Banskobystrického, Košického a Nitrianskeho kraja.
V obci Roztoky vzdali úctu seniorom a mamičkám
zobraziť celý článok Starších obyvateľov obce a matky si uctili nedávno v obci Roztoky. Pripomenuli si tak dôležitosť svojich seniorov a mamičiek vo svojich životoch a aspoň malým gestom im vyjadrili svoju vďaku a úctu.
V OBCI CIGLA ZREALIZOVALI VIACERO REKONŠTRUKCIÍ
zobraziť celý článok Aj keď obec Cigla, ktorá sa nachádza na periférií svidníckeho okresu patrí, so šesťdesiatimi ôsmimi obyvateľmi medzi menšie obce nášho regiónu, v poslednom čase sa tu realizovalo viacero rekonštrukcií a projektov. O čo konkrétne išlo, to nám už porozprával starosta obce Ján...
Predošlá 1/1 Ďalšia