Z REGIÓNU
 
Fašiangová zábava v Senior dome Svida vo Svidníku bola výborná
zobraziť celý článok Fašiangy, Turíce, Veľká noc príde... jedna z najznámejších a na Slovensku najrozšírenejších fašiangových pesničiek. Jej slová však nie sú tak celkom pravdivé. Správne časovo nasleduje po Fašiangoch Veľká noc a presne sedem týždňov po Veľkej noci prichádzajú turičné...
Reakcia – Trojročné pôsobenie volených zástupcov mesta Svidník
zobraziť celý článok Milí Svidníčania, rád by som v nasledujúcich riadkoch reagoval na článok pána Michala Laža a zároveň podal svoj pohľad na smerovanie a stav našej samosprávy.
Trojročné pôsobenie volených zástupcov mesta Svidník – reakcia
zobraziť celý článok Rád si vypočujem/prečítam názor na akékoľvek dianie v meste Svidník a osobitne ak je zameraný na pôsobenie jeho volených orgánov, pretože mi na našom meste a jeho ďalšom fungovaní záleží. Každý konštruktívny názor vnímam ako nastavenie zrkadla zainteresovaným pre...
Minulý týždeň navštívil Svidník veľvyslanec Kanady na Slovensku John von Kaufmann
zobraziť celý článok Kancelária veľvyslanectva Kanady organizuje obchodno-politickú cestu po východnom Slovensku, v rámci ktorej navštívili aj Svidník.Predmetom záujmu bola diskusia o integrácii migrantov do spoločnosti a otázka Rómskej komunity.
Sviatok zaľúbených slávili aj Svidníčania
zobraziť celý článok Či už tento sviatok oslavujete, alebo nie, vždy je príjemné, ak sa navzájom obdarujeme nejakou pozornosťou či láskavým slovom. A nemusí to byť len 14. februára, kedy má sviatok Valentín. Ako vlastne tento sviatok vznikol?
Predošlá 1/1 Ďalšia