Z REGIÓNU
 
Veriaci sa rozlúčili s kňazom
zobraziť celý článok V drevenom Gréckokatolíckom chráme v Miroli sa 9.7.2017 konala posledná služba Božia otca duchovného Jána Senaja, súčasťou ktorej bol aj spoločný rozlúčkový obed s veriacimi z Miroli, Bodružala a Prikrej ktorý sa konal v kultúrnom dome v Miroli.
Opravia obchodný dom Vašuta?
zobraziť celý článok Na Mestskom zastupiteľstve odznela aj téma rekonštrukcie OD Vašuta. Presadzuje to tiež poslankyňa Marcela Ivančová. Nájomcovia totiž začínajú opúšťať doterajšie priestory.
Ako fungujú materské školy v meste počas prázdnin?
zobraziť celý článok Počas letných prázdnin rodičia detí navštevujúcich materské školy nemusia riešiť dilemu kam dajú svoje deti, ak bude škôlka zatvorená.
Z kabinetu vzal peniaze
zobraziť celý článok Za krádež 25.- € obvinili včera svidnícki policajti 25 ročného muža zo Svidníka. Svidníčan sa 12.7.2017)dopoludnia bez zjavného násilia dostal do neuzamknutého kabinetu materskej školy na Ul. Ľ. Štúra vo Svidníku.
Obnova lesoparku Dukla pokračuje
zobraziť celý článok Lesopark pri Svidníku dostáva postupne novú tvár. Nájdete tu informačné tabule, ohniská i altánky na odpočinutie. Aj minulý víkend tu dobrovoľníci z občianskeho združenia ROKA a DUKLA DESTINATION zveľaďovali prostredie.
Predošlá 1/1 Ďalšia