Z REGIÓNU
 
V RADOME PRIBUDNE NOVÉ DETSKÉ IHRISKO
zobraziť celý článok V rámci minuloročného výjazdového rokovania vlády vo Svidníku bola všetkým obciam v našom okrese schválená istá finančná dotácia. Na čo financie použijú v Radome, to sme zisťovali u starostky obce Daniely Zelonkayovej.
Minister životného prostredia Lászlo Sólymos vo Svidníku
zobraziť celý článok 8. marca navštívil mesto Svidník Minister životného prostredia László Sólymos. Spolu s primátorkou Marcelou Ivančovou, v sprievode štátneho tajomníka MŽP SR Norberta Kurillu a viceprimátora Svidníka Michala Goriščáka.
Výberové konanie na vedúcich jednotlivých odborov sa blíži
zobraziť celý článok Vedúci jednotlivých odborov boli k 1. 1. 2019 odvolaní a poverení vedením odborov do času uskutočnenia a vyhodnotenia výberových konaní. O túto funkciu má záujem 5 ľudí, čoskoro sa uskutoční výberové konanie a odbory budú mať nových vedúcich.
Rýchlostná cesta R4 by mala byť vo Svidníku do roku 2028
zobraziť celý článok Na diskusnom stretnutí so županom Prešovského samosprávneho kraja sa dostala vďaka primátorke mesta na pretras i otázka výstavby a dokončenia rýchlostnej cesty R4. Podľa slov Ladislava Bačenka, vedúceho investičného odboru v Prešove z Národnej diaľničnej spoločnosti, by mala...
V nemocnici sú nové lôžka
zobraziť celý článok Vládny kabinet rozdelil na svojom minuloročnom výjazdovom rokovaní vo Svidníku 1,25 milióna eur. Podporil aj neziskovú organizáciu Svet zdravia Akadémia, a to sumou 20-tisíc eur určených na zakúpenie lôžok pre pacientov. Svet zdravia Akadémia obdržala tento týždeň päť...
Predošlá 1/1 Ďalšia