Z REGIÓNU
 
UKRAJINSKÉ MÚZEUM JE S TOHTOROČNOU TURISTICKOU SEZÓNOU SPOKOJNÉ
zobraziť celý článok Múzeum ukrajinskej kultúry vo Svidníku, ktoré pozostáva z hlavnej expozície, Galérie Dezidera Millyho a skanzenu je s tohtoročnou letnou turistickou sezónou spokojné.
ČECH JAZDIL VO SVIDNÍKU NA AUTE BEZ POVOLENIA OD MAJITEĽA
zobraziť celý článok Muž (58) z Českej republiky sa dopustil trestného činu neoprávnené užívanie cudzieho motorového vozidla ako aj trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky. Z uvedených skutkov mu bolo vznesené obvinenie, ak sa mu vina preukáže, hrozí mu trest odňatia slobody až na dva...
ZMOS ZAČAL S PRIESKUMOM KĽÚČOVÝCH ORIGINÁLNYCH KOMPETENCIÍ
zobraziť celý článok Združenie miest a obcí Slovenska iba pred nedávnom dokončilo audit preneseného výkonu štátnej správy a začalo s realizáciou auditu kľúčových originálnych kompetencií. Súbežne s tým realizuje prieskumy zamerané na túto oblasť.
MESTO SVIDNÍK ŽILO PREDVIANOČNÝMI TRHMI
zobraziť celý článok Od štvrtka do soboty (7. – 9. novembra) sa v našom meste uskutočnil už 29. ročník predvianočných predajných trhov.
OBEC VAGRINEC REALIZUJE VIACERO PROJEKTOV
zobraziť celý článok Obec Vagrinec s cca 120 obyvateľmi sleduje ciele podľa Plánu hospodárskeho a sociálneho rozvoja obce. Disponuje inžinierskymi sieťami ktoré tvoria: 1.) verejná vodovodná sieť v správe VVS a.s., 2.) rekonštruovaná sieť posilnených elektrorozvodov na železobetónových stĺpoch z r....
Nezaplatili ste mestu daň z nehnuteľnosti alebo miestne poplatky? Môžu vás zverejniť na úradnej tabuli a hrozí vám exekúcia.
zobraziť celý článok Ak ste nezaplatili daň z nehnuteľnosti, daň za psa, niektoré ostatné miestne dane či poplatok za komunálne odpady a drobné stavebné odpady, mesto ich bude od vás vymáhať! A prísť môžete aj o vodičský preukaz.
Týždenník DUKLA č.46
zobraziť celý článok Týždenník občanov podduklianskeho regiónu vydáva KORONA, n.o., gen. Svobodu 691/14, 089 01 Svidník, IČO 37 887 939, člen Asociácie vydavateľov regionálnej tlače na Slovensku - AVRT, a jej reklamnej siete REGIONET. Vychádza každý pondelok. Cena 0,40 €. Šéfredaktor: Veronika...
Predošlá 1/1 Ďalšia