Z REGIÓNU
 
Tuningoví nadšenci vo Svidníku opäť pomohli deťom vo svidníckej nemocnici
zobraziť celý článok TUNING ZRAZ Svidník neprináša pod Duklu iba tuningovú elitu, či skvelú zábavu, ale jeho organizátori prostredníctvom verejnej zbierky nezabúdajú už desať rokov ani na Detské oddelenie Nemocnice Sveta zdravia vo Svidníku. Jej organizátorom je, v spolupráci s TUNING ZRAZ Svidník...
KLIENTOM POŠTOVEJ BANKY CHÝBA V MESTE BANKOMAT
zobraziť celý článok Na komfortný výber hotovosti môžu klienti Poštovej banky vo Svidníku zabudnúť. Už vyše roka totiž v našom meste chýba bankomat spomínanej banky.
V NIŽNOM ORLÍKU VYBUDOVALI PRÍSTUPOVÉ CESTY K POZEMKOM
zobraziť celý článok Ak pravidelne jazdíte smerom zo Svidníka na Bardejov, určite ste si nemohli nevšimnúť novú asfaltovú cestu pred začiatkom obce Nižný Orlík. Za akým účelom bola cesta vybudovaná, to sme zisťovali u vedenia obce.
Stratili ste cennú vec? Skúste straty a nálezy
zobraziť celý článok Ak ste stratili kľúče, peňaženku, doklady, či napríklad mobilný telefón, skúste sa obrátiť na oddelenie strát a nálezov na Mestskej polícii v našom meste. Aj v dnešnej dobe totiž ešte existujú poctiví nálezcovia, ktorí nájdenú vec poctivo vrátia.
Blíži sa termín mimoriadneho zastupiteľstva
zobraziť celý článok Škôlky vo Svidníku prechádzajú rozsiahlou obnovou. No na to, aby ich mohli vymaľovať sa musia stretnúť poslanci. Mimoriadne zastupiteľstvo bude pravdepodobne 17.augusta.
Predošlá 1/1 Ďalšia