Z REGIÓNU
 
Antik podporil rozpočet mesta tisícmi eur
zobraziť celý článok Vedenie poskytovateľa gigabitového internetu a interaktívnej televízie Antik Telecom sa dohodlo s primátorom mesta Svidník na zmluve o jednorázovej primeranej náhrade za obmedzenie využívania pozemkov mesta pri výstavbe siete. Operátor do rozpočtu mesta prispel sumou takmer 12 tisíc...
Vo svidníckom okrese demolujú zastávky!
zobraziť celý článok Dôsledkom vyčíňania nedisciplinovaných šoférov a vandalov na cestách sú zničené zastávky. Tento problém sa v obciach okresu Svidník vyskytuje veľmi často.
Poslanci schválili dotácie pre rôzne organizácie v meste
zobraziť celý článok Pred Veľkou nocou rozdelili poslanci peniaze tým organizáciam, ktoré o to vlani požiadali. Dohromady odišlo z mestského rozpočtu 47-tisíc eur. Schválili aj mimoriadnu dotáciu pre mladých hokejistov Svidnícki vlci.
Veľkú noc sme oslávili aj pod Duklou
zobraziť celý článok Veľkonočné sviatky nám opäť priniesli pokoj a pohodu. Absolvovali sme sväté omše, liturgie, veľkonočné obrady, krížové cesty, požehnávanie jedál i tradičné oblievačky. A hlavne, Kristovo zmŕtvychvstanie.
Slavomír Sakalík je novým riaditeľom Červeného kríža vo Svidníku
zobraziť celý článok Koncom marca prebehlo výberové konanie na riaditeľa Územného spolku Slovenského Červeného kríža vo Svidníku. Tohto výberového konania sa reálne zúčastnili štyria kandidáti. Zvíťazil v ňom Slavomír Sakalík, ktorý sa týmto stal novým riaditeľom Územného spolku...
Poslanci riešili skládku odpadu, potom prerušili rokovanie
zobraziť celý článok Svidníčania produkujú stále viac odpadu. Aj cena za odpad sa postupne zvyšuje. Poslanci rozoberali na Zelený štvrok problém o skládke odpadu v Šemetkovciach.
Predošlá 1/1 Ďalšia