ZO ŠKÔL
 
Celoslovenský úspech Bianky vo výtvarnej súťaži
zobraziť celý článok 5. apríl bol pre Súkromnú základnú školu v Giraltovciach slávnostným dňom. Bianka Brudňáková sa dočkala svojho prvého veľkého víťazstva v celoslovenskej výtvarnej súťaži: Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany.
Katarína Siváková 5.b a Ema Jacková 8.a. získali zvláštne ocenenie odbornej poroty
zobraziť celý článok MAPA Slovakia Plus, s.r.o. v spolupráci so Slovenskou geografickou spoločnosťou a redakčnou radou magazínu SQELÁ GEOGRAFIA v roku 2018 vyhlásili 2.ročník celoročnej geografickej súťaže DOBRODRUŽNÁ GEOGRAFIA.
Zatancovali sme si na súťaži
zobraziť celý článok Vo štvrtok 5. apríla sa uskutočnila súťažná prehliadka v modernom tanci Vo víre tanca 2018 v Stropkove. Súťažilo sa v troch vekových kategóriách.
Giraltovčania oslávili Deň učiteľov
zobraziť celý článok Deň učiteľov si pedagógovia pripomínajú v deň narodenia učiteľa národov Jána Amosa Komenského. Je „oslavou“ ich náročnej práce. Giraltovská ZUŠ im k tomuto sviatku pripravila jedinečný hudobný koncert.
Mesto Svidník ocenilo osemnásť pedagógov
zobraziť celý článok Pri príležitosti Dňa učiteľov ocenilo mesto Svidník v utorok 10. apríla osemnásť učiteľov z materských škôl, základných škôl, umeleckej školy a centra voľného času.
Predošlá 1/1 Ďalšia