ŠPORT
 
S lídrom prehrali so cťou
zobraziť celý článok Hoci VK Chemes Humenné v kategórii žiakov figuruje pod hlavičkou B-mužstva je lídrom Majstrovstiev oblasti Východ a doteraz neprehral ani jeden zápas. Svoju suverenitu potvrdil aj v 7. kole v sobotňajších súbojoch s rezervou Slávie Svidník.
Svidnícke žiacke "áčko" hladko porazilo to Humenské.
zobraziť celý článok V sobotu žiaci VK Slávia Svidník "A" nastúpili v siedmom kole proti mladým Humenčanom. Na zápas sme nastupovali bez blokára Stana Hvozdu a libera Dávida Hnata s cieľom podať čo najlepší výkon a potvrdiť tak tabuľkové postavenie.
Svidnícky volejbal získal v ankete PSK tri ocenenia
zobraziť celý článok Prešovský samosprávny kraj v spolupráci s Krajským športovým centrom v Prešove vyhlásili v historickej budove Divadla Jonáša Záborského najúspešnejších športovcov a kolektívy PSK za 2012. Víťazov v jednotlivých kategóriách určila na základe návrhov odborná komisia v...
Majstrovstvá neorganizovaných stolných tenistov
zobraziť celý článok Posledný deň vyučovania v roku 2012 na ZŠ Ul. Karpatská sa už od rána niesol v stolnotenisovej atmosfére, kde vychovávateľ p.Sluk Vlado zorganizoval Majstrovstvá školy neorganizovaných stolných tenistov .
Predošlá 1/1 Ďalšia