PUBLICISTIKA
 
Dobrovoľníctvo v samospráve – krok k aktívnym komunitám
zobraziť celý článok Združenie miest a obcí Slovenska sa pripravuje na analýzu všetkých aspektov dobrovoľníctva, ktoré je možné uplatniť a podporovať v miestnej územnej samospráve. Cieľom bude podpora a rozširovanie dobrovoľníctva v mestách a obciach.
Motoristi zvýšte pozornosť, skončila sa platnosť známky pre rok 2017!
zobraziť celý článok S novým rokom prichádza na rad aj kúpa novej diaľničnej známky. Ročným elektronickým diaľničným známkam pre rok 2017 skončila platnosť 31. januára.
Cestovné doklady si v tomto období vybavíte bez čakania
zobraziť celý článok Ministerstvo vnútra upozorňuje, že s blížiacim sa koncom zimy prichádza na oddelenia dokladov tzv. pasová sezóna, ktorá trvá až do konca prázdnin. To znamená, že ak si cestovné doklady začnete vybavovať až cez pasovú sezónu, na oddeleniach dokladov či klientskych centrách si...
Boj o ihrisko sa začal, Svidníčanom pomáhajú hlasovať Stropkovčania
zobraziť celý článok V tomto roku spoločnosť Lidl opäť ponúkla všetkým slovenským mestám a obciam, v ktorých sa nachádza minimálne jedna ich predajňa, možnosť získať ihrisko Žihadielko. Šancu na úspech tak už po tretíkrát získava aj Svidník.
22-ročný Maroš zo Svidníka havarol opitý
zobraziť celý článok Maroš (22) zo Svidníka bol obvinený z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, nakoľko bolo preukázané, že jazdil pod vplyvom alkoholu.
Posväcovali hromnice- mali by pomôcť v ťažkých situáciách
zobraziť celý článok V piatok 2. februára sa v gréckokatolíckej cirkvi slávil sviatok Stretnutia Pána, jeden z veľkých cirkevných sviatkov v byzantskom obrade. Tento sviatok je spojený s posväcovaním sviec.
Predošlá 1/1 Ďalšia