PUBLICISTIKA
 
Športovec PSK 2018: nominácie do 31. januára
zobraziť celý článok Prešovský samosprávny kraj pripravuje vyhlásenie najúspešnejších športovcov kraja za rok 2018. Ocenených jednotlivcov a kolektívy, ktorí dosiahli v tomto roku najvýraznejšie výsledky, vyberie odborná komisia na základe určených kritérií.
PSK získal cenu za bezbariérovosť web stránky
zobraziť celý článok Deviaty ročník súťaže Samospráva a Slovensko bez bariér bol pre Prešovský samosprávny kraj mimoriadne úspešný. Odniesol si z nej najvyššie ocenenie – Plaketu Slovensko bez bariér.
Krajskí poslanci schválili výzvy na dotácie na rok 2019
zobraziť celý článok Na šport, kultúru a sociálnu oblasť rozdelí Prešovský samosprávny kraj dohromady jeden milión eur. Žiadatelia sa môžu uchádzať o finančné prostriedky v dvoch výzvach.
PSK chce spustiť integrovaný dopravný systém vo februári 2019
zobraziť celý článok Vo vozidlovom parku SAD Prešov pribudlo šesť nových autobusov v celkovej hodnote takmer jeden milión eur. Vybavené sú moderným odbavovacím systémom, ktorý poslúži aj pri zavedení integrovaného dopravného systému.
Spoločenská kronika
zobraziť celý článok Spoločenská kronika za mesiac december 2018
NOVÝ ROK 2019 PRIVÍTALI NA PEŠEJ ZÓNE STOVKY SVIDNÍČANOV
zobraziť celý článok V posledný decembrový deň minulého roku sa na svidníckom námestí zišli stovky obyvateľov z celého regiónu, aby spoločne oslávili príchod nového roku 2019. Silvestrovskú atmosféru dotvárala živá hudba a obrovský ohňostroj.
Mesto je v rozpočtovom provizóriu
zobraziť celý článok Mesto je od januára v rozpočtovom provizóriu, čo znamená, že sa ide podľa rozpočtu z roku 2018. Poslanci by mali schvaľovať nový rozpočet vo februári.
Predošlá 1/1 Ďalšia