Z REGIÓNU
 
Klzisko hostilo Svidníčanov aj počas sviatkov
zobraziť celý článok Korčuľovanie má vo Svidníku svojich stálych priaznivcov. Klzisko na zimnom štadióne mali občania k dispozícii aj počas Vianoc.
Svidnícka nemocnica bola koncom roka v pohotovosti
zobraziť celý článok Koniec roka bol vo Svidníku rušný aj vo svidníckej nemocnici. Od Vianoc do Silvestra lekári ošetrili desiatky pacientov.
Prvé tohtoročné deti sú na svete
zobraziť celý článok Na Nový rok si všetci navzájom vinšujeme hlavne zdravie, šťastie, lásku či rodinnú pohodu. Predstava trávenia týchto dní v nemocnici určite nepatrí medzi tie, po ktorých by sme túžili. Predsa však je jedna udalosť, pri ktorej sa trávenie Nového roka v nemocnici spája s...
Poslanci a vedenie mesta spolu nekomunikujú
zobraziť celý článok Mestskí poslanci vyčítali pred koncom roka mestu, že s nimi vôbec nerokovalo o rozpočte. Poslanci hovorili aj o piatej zmene rozpočtu. Primátor mesta skonštatoval, že každé ro-kovanie končí podmienkou, aby vymenil na Mestskom úrade prednostu.
Čo priniesol rok 2016 v kraji pod Duklou?
zobraziť celý článok Znova sme otočili list a je tu nový rok. Ten starý bol plný pozitívnych no i negatívnych správ. Dobrý rok mala naša rodáčka, speváčka Kristína, ktorá v prvom polroku získala Ota, koncom roka sa vydala a naspievala úspešnú vianočnú pieseň. Aj žiaci a školy vo Svidníku...
ŠACH
zobraziť celý článok 33
Predošlá 1/1 Ďalšia