Z REGIÓNU
 
Chlapci ukradli gitary
zobraziť celý článok Dvom mladým mužom vo veku 17 a 18 rokov bolo minulý utorok políciou v Stropkove vznesené obvinenie pre prečin krádeže, ku ktorej došlo koncom júna tohto roku.
Vo Svidníku sa úspešne bežalo po 54. krát
zobraziť celý článok V nedeľu dopoludnia sa vo Svidníku prezentovali bežci. Všetci svoj beh úspešne zvládli až do cieľa. Dukelský beh mieru vyhral muž z Kene.
Zábradlie sťažuje výhľad na cestu
zobraziť celý článok Šoféri majú prekážku vo výhľade. V smere z Nábrežnej na ulicu Stropkovskú zabraňuje dobrému výhľadu zábradlie.
Svidníčania aj Stropkovčania si pripomenuli povstanie pálením vatry
zobraziť celý článok V Stropkove mali v stredu kanonádu na námestí, vo štvrtok vo Svidníku ohňostroj. Pálením vatry si v obidvoch mestách pripomenuli 69. výročie Slovenského národného povstania.
Drevené ihrisko v Stropkove je veľmi obľúbené
zobraziť celý článok Stropkovčania majú drevené ihrisko, akých v okolí niet. Vybudovali ho pred dvoma mesiacmi. Odvtedy sa teší obľube mnohých rodičov s deťmi.
Nový školský rok začínajú v modernejších priestoroch
zobraziť celý článok Školáci sú späť v školách, niektoré sú modernejšie. Hoci havarijné stavy školských zariadení rieši mesto postupne, aj cez prázdniny v nich došlo k istým zmenám.
Na post vedúceho múzejného oddelenia Vojenského historického múzea sa hlásia štyria
zobraziť celý článok Miesto vedúceho múzejného oddelenia Vojenského historického múzea vo Svidníku je stále voľné. Záujem o neho prejavili štyria kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky.
Za potreby pre prváčikov minú rodičia desiatky eur
zobraziť celý článok Hoci rodičia minú na potreby svojich školákov nemalé peniaze, najviac ich vyjdú prváci. Nutná je aj kúpa aktovky.
Otvorenie kina sa oddialilo, no je v poslednej fáze
zobraziť celý článok Digitalizované kino Dukla malo byť podľa predbežných informácií otvorené koncom leta. Termín dokončenia sa však predĺžil. Finálne práce potrvajú zrejme ďalší mesiac.
Mestská rada zasadne na druhý týždeň
zobraziť celý článok Mestská rada bude pravdepodobne zasadať už budúci týždeň. Zasadnutia mestského zastupiteľstva sa dočkáme týždeň po nej.
Predošlá 1/3 2 3 Ďalšia