Z REGIÓNU
 
Giraltovskú jedáleň na Fučíkovej oficiálne zrušia
zobraziť celý článok V Giraltovciach oficiálne rušia jednu zo školských jedálni. Ďalšiu zaradia do siete škôl a školských zariadení.
O budovu bývalej škôlky zatiaľ nejavia záujem
zobraziť celý článok Budova bývalej materskej školy či filantropie na sídlisku UTRA je stále na predaj. Doteraz o ňu prejavil záujem len jeden podnikateľ, neskôr už záujem nepotvrdil.
Kedy zvolia nového šéfa polície?
zobraziť celý článok Už vo štvrtok zasadne mestský parlament. Preberú sa na ňom témy mestskej rady. Uvidíme, či sa tentokrát podarí úspešne zvoliť aj náčelníka polície.
Po prázdninách vedenie mesta rokovalo na mestskej rade
zobraziť celý článok V stredu prebrali na mestskej rade rôzne dôležité a zaujímavé témy. Najhorúcejšou z nich je stále voľba policajného náčelníka.
Bazény vo Svidníku aj v Stropkove sú už zatvorené
zobraziť celý článok Prevádzka kúpalísk sa v tomto roku skončila. Pred týždňom zatvorili Vodný svet Svidník, niekoľko dní pred tým aj kúpalisko v Stropkove.
Šarišský Štiavnik dávajú dokopy
zobraziť celý článok Šoféri hromžili, spolupasažieri nadávali. Cesta v Šarišskom Štiavniku bola v dezolátnom vstave, pod ktorý sa podpísali i vysoké teploty v tomto lete. Slovenská správa ciest dáva do poriadku viaceré úseky v našom regióne.
Smer oficiálne ohlásil svojich kandidátov - vo Svidníku Cocuľa, Pilip a Rubis
zobraziť celý článok Kandidátne listiny pre voľby do vyšších územných celkov (VÚC) sa pomaly uzatvárajú. Mená kandidátov na poslancov ako prvá oznámila strana Smer-SD.
Zatiaľ dvaja kandidáti na predsedu PSK
zobraziť celý článok Zapisovateľka volebnej komisie v Prešovskom samosprávnom kraji zaevidovala do minulotýždňového piatku dve kandidatúry na funkciu predsedu samosprávneho kraja.
Posledná rozlúčka s Marekom Špilárom
zobraziť celý článok Hoci bol Marek Špilár vynikajúcim futbalistom, jeho sviečka života zhasla príliš skoro. Nezvládol svoje problémy a rozhodol sa, že svoj život ukončí.
Myrna, ktorej sa zjavuje Mária, je opäť na východnom Slovensku
zobraziť celý článok Vizionárka Myrna Nazzour zo Sýrie, opäť apeluje na jednotu cirkvi a jednotu rodiny. Hoci sú v Sýrii veľké nepokoje, jej dom je otvorený pre všetkých. Chodia sa tam modliť moslimovia i kresťania.
Predošlá 1/3 2 3 Ďalšia