Z REGIÓNU
 
Dôchodcovi ukradli zajace
zobraziť celý článok Svidnícki policajti vyšetrujú v týchto dňoch krádež piatich plemenných zajacov.
Život riskovalo 11 motorkárov bez prilby a 686 osôb bez pásov
zobraziť celý článok Počas minulého týždňa kontrolovala polícia v celej Európe používanie bezpečnostných pásov vo vozidlách a prílb na motocykloch. Aj slovenskí dopravní policajti preto dohliadali, či osoby vo vozidlách dbajú na svoju bezpečnosť a sú riadne zapásané a rovnako, či majú...
NOVA postaví so Svidníku troch kandidátov na poslancov
zobraziť celý článok Vo volebnom obvode v Prešove bude za hnutie NOVA bojovať 12 kandidátov na poslancov. Delegáti prešovského Krajského snemu hnutia Nová väčšina – Dohoda (NOVA) minulý pondelok schválili v primárnych voľbách kandidačnú listinu pre voľby poslancov do zastupiteľstva Prešovského...
Polyfunkčná budova zatiaľ nebude
zobraziť celý článok Návrhy na zmluvné prevody vlastníctva nehnuteľného majetku mesta patrili k závažným téma zastupiteľstva. Najviac sa diskutovalo o predaji pozemku na autobusovej stanici a pozemku pri družine.
Na zasadnutí si uctili pamiatku prvého primátora Kalináka
zobraziť celý článok Minulý týždeň sa konalo ďalšie zasadnutie Mestského zastupiteľstva vo Svidníku. Počas neho diskutovali poslanci o viac i menej závažných, nové i starších témach. Hneď v úvode si minútou ticha uctili pamiatku zosnulého Karola Kalináka.
Bude 60. ročník Slávností vo Svidníku?
zobraziť celý článok Na zastupiteľstve vyhodnotili Slávnosti kultúry Rusínov-Ukrajincov Slovenska. Budúci rok má byť 60. ročník. Primátor si nevie predstaviť, že by bol v inom meste.
Mestskú políciu povedie Jaroslav Antoník
zobraziť celý článok Na mestskom zastupiteľstve zvolili policajného náčelníka. Po čase, keď odišiel do dôchodku Imrich Matiaš, šéfuje polícii Jaroslav Antoník.
Mesto začne spoluprácu s ďalšími dvoma poľskými mestami
zobraziť celý článok Svidník bude mať dvoch nových partnerov spomedzi miest. Poslanci schválili návrhy dohôd o partnerskej spolupráci s Jaroslawom a cezhraničnej spolupráci so Sanokom.
Kto povedie Múzejné oddelenie Vojenského historického múzea?
zobraziť celý článok Svidnícke Múzejné oddelenie Vojenského historického múzea bude mať nového vedúceho. Vyhlásia ho začiatkom októbra.
Vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni šéfuje žena
zobraziť celý článok Donedávna viedol svidnícku pobočku Všeobecnej zdravotnej poisťovne Martin Končár. Riaditeľkou sa od augusta stala Emília Zozuľáková.
Predošlá 1/4 2 3 4 Ďalšia