Z REGIÓNU
 
ŽUPNÉ VOĽBY
zobraziť celý článok Dnes, 30. septembra, je posledný deň, odkedy možno podať kandidátne listiny pre voľby do vyšších územných celkov. Niektoré mená boli známe už skôr, iní to nechali na poslednú chvíľu.
KEDY MESTO VYSADÍ STROMY, NA KTORÉ DOSTALO PENIAZE PRED TROMA ROKMI?
zobraziť celý článok Do redakcie nám prišiel anonym, ktorý poukazuje na nezákonné a neoprávnené čerpanie financií z fondu drevín, ktorý mesto dostalo od Národnej diaľničnej spoločnosti na výsadbu drevín v meste. V nasledujúcich riadkoch Vám prinášame informácie, ktoré sú uvedené v anonymnom...
Nehodu spôsobil opitý poľský vodič kamióna
zobraziť celý článok Minulý pondelok poverený príslušník Okresného riaditeľstva Policajného zboru vo Svidníku, vzniesol obvinenie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 61 ročnému poľskému vodičovi.
Smrť poľovníka
zobraziť celý článok Polícia v Medzilaborciach začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia, nakoľko došlo za doposiaľ neobjasnených okolností k smrti 54 ročného miestneho muža.
Na Dukle si pripomenú 69. výročie Karpatsko-duklianskej operácie
zobraziť celý článok Na Dukle a vo Svidníku sa bude konať spomienkové stretnutie pri príležitosti 69. výročia Karpatsko-duklianskej operácie.
Svidníčania podporujú zbierky
zobraziť celý článok V priebehu minulého týždňa sa aj vo Svidníku realizovali dve verejné celoslovenské zbierky – Dni nezábudiek a Biela pastelka.
Na kultúrne akcie vrátane Dní Svidníka ide 20 tisíc eur ročne
zobraziť celý článok Dni Svidníka patria k väčším podujatiam mesta. Aj tento rok boli úspešné, mnohí si prišli na svoje. V tomto roku predstavovali výdavky vyše 9790 eur.
Fyziatricko – rehabilitačné oddelenie má 50 rokov
zobraziť celý článok Vo svidníckej nemocnici mali v piatok odborný seminár. Oslávili ním 50. výročie vzniku Fyziatricko – rehabilitačného oddelenia.
Školský bazén chcú spustiť už onedlho
zobraziť celý článok Plaváreň v Základnej škole na Ulici 8. mája je zatiaľ zatvorená. Podľa riaditeľa školy bude v prevádzke už možno v polovici októbra, prípadne začiatkom novembra.
V školských jedálňach varia na starých spotrebičoch
zobraziť celý článok V niektorých jedálňach svidníckych škôl sa varí ťažko. Varia v zlých podmienkach, používajú zastaralé spotrebiče. Príspevky na jedálne im nepostačujú.
Predošlá 1/4 2 3 4 Ďalšia