Mládežnický futbal

II.liga-SŽ-U15-sk.B-VsFZ

23. kolo                                 FK Široké - 1. FK Svidník                              4:1 (3:0)

V zápase tabuľkových susedov sme šli do Širokého s cieľom natiahnuť sériu šiestich víťazných zápasov v rade a upevniť si priebežné tretie miesto v tabuľke. Začiatok zápasu sa niesol v našej réžii. Po dvoch ukážkových kolmiciach šiel Peťo Kamenický sám na  bránu, ale domáci kapitán v bráne bravúrnymi zákrokmi šance zneškodnil. Naopak zbytočným faulom v našej šestnástke sme ponúkli súperovi vedenie. Domáci penaltu premenili. Po chybe v obrane súper skóroval druhýkrát a na to už  naši chlapci nedokázali reagovať. Na konci zápasu upravoval skóre Lukáš Haluška.

Zostava- Jánošík- Harakaľ, Gerek, Makara, Černej- Janek, Haluška , Goriščák, Karásek(61. Karsa)- Kamenický P.(52. Pančák), Kamenický  M.( 36. Šamko-65. Berežňák)

II.liga-MŽ-U13-sk.B-VsFZ

23. kolo                                             FK Široké - 1. FK Svidník                              1:4 (1:2)

Naši chlapci od úvodu boli lepším mužstvom. V 7. minúte otvoril skóre zápasu Tobias Cina.  Svidníčania aj po strelenom góle naďalej búšili do svojho súpera. Na polčasových  2:0 zvyšoval po individuálnej akcii Sebastián Patkaň. Druhý polčas mal podobný scenár ako ten prvý. Na 3:0 zvýšil Kristián Luščík. Domácim sa však podarilo ojedinelou strelou prekvapiť a znížiť. No posledné slovo mali mladí Svidníčania. Na 4:1 pre hostí uzavrel svojím druhým gólom Cina.

Zostava U13 1.FK: Bobák –Čeremuga,Hnat, Rogoš - Baran, Luščík, Cina – Patkaň, Volohda

Striedali: Kamenický, Olejár, Miháľ, Slivka, Marcin a Marko

Autor: redakcia

Tento članok bol vytačený z portálu Týždenníka Dukla, Centrálna 812/11, 089 01 Svidník, tel/fax: +421 54 7881741, mob 24hod: +421 911 665 600, redakcia@e-dukla.sk, www.e-dukla.sk