Futbal

6.kolo

FK Svidník – MŠK Spartak Medzilaborce 9:0 (3:0)

V zápase s posledným tímom tabuľky sme jasne dominovali. Hostia sa cez polovicu dostávali len sporadicky. Už v prvej desaťminútovke svietilo na ukazovateli skóre 3:0. Gólovo sa konečne presadil Tobias Cina. Postupne sa k nemu pridali Dávid Miháľ a Richard Baran. Do prestávky aj napriek množstvu príležitosti našich chlapcov sa ukazovateľ skóre nezmenil. Po polčase domáci naďalej útočili a po pekných akciách strelili ďalších šesť gólov. Presadili sa Cina 3x, Miháľ, Baran a Leškanič.

Zostava U13 1.FK: Marcišin (Marko) –Slivka, Hnat, Moroz – Leškanič, Baran, Olejár – Cina, Miháľ Striedali: Berežňak, Myvkanyč a Klesniak,

Autor: redakcia

Tento članok bol vytačený z portálu Týždenníka Dukla, Centrálna 812/11, 089 01 Svidník, tel/fax: +421 54 7881741, mob 24hod: +421 911 665 600, redakcia@e-dukla.sk, www.e-dukla.sk