Primátorka odovzdávala polročné vysvedčenia

Prvé vysvedčenia niektorým svidníckym prváčikom v piatok odovzdávala primátorka mesta Marcela Ivančová. 

Primátorka posledný januárový deň, v čase odovzdávania polročných vysvedčení, navštívila všetky školské zariadenia v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Svidník. “Podľa krátkej ankety je najlepší  predmet telocvik, matematika a čítanie. Nikomu sa necnie za škôlkou a nikto nechce popoludní spať,” zasmiala sa. No a škôlkari vraj v tom majú tiež jasno - chcú viac snehu, aby konečne mohli mať snehuliakov.

Zablahoželala všetkým k výsledkom, podľa nej urobili veľký pokrok: “Naučiť sa jednoduché veci vôbec nie je také jednoduché. Okrem stretnutia so žiakmi škôl sa s vedením a zamestnancami materských, základných škôl a ZUŠ venovali činnosti škôl, každodenným problémom a potrebám: 

“Každé takéto stretnutie je pre mňa obohatením, najmä keď sa stretnem s aktívnym prístupom a vecnou diskusiou. Kolegovia, prajem Vám úspešný 2.polrok školského roka 2019/2020.”

(r)


Autor: redakcia

Tento članok bol vytačený z portálu Týždenníka Dukla, Centrálna 812/11, 089 01 Svidník, tel/fax: +421 54 7881741, mob 24hod: +421 911 665 600, redakcia@e-dukla.sk, www.e-dukla.sk