Preteky v zimnom triatlone ROKA v Medveďom sa vydarili

Štvrtý ročník zimného triatlonu vo východoslovenskej obci Medvedie zorganizovali nadšenci z Občianskeho združenia ROKA. Preteky sa uskutočnili 1. februára 2020 na objemoch - 4-6-5. Štart bol pri turistickej ubytovni v obci Medvedie o 11.00 hod. Súťažilo sa v troch disciplínach v poradí beh 4 km, MTB bicykel 6 km a bežky 5 km, v kategóriách muži, ženy, okres, štafety. “Bola perfektná atmosféra medzi súťažiacimi aj medzi divákmi - povzbudzovačmi, vynikajúce športové výkony a nakoniec aj to počasie bolo celkom ok. Príklad, že keď sa chce, tak sa dá,” uviedla primátorka Svidníka Marcela Ivančová, ktorá podujatie odštartovala. Poďakovala všetkých z organizačného tímu, že vo svojom voľnom čase, bez nároku na honorár, s dobrou náladou a pozitívnym nasadením robia kus dobrej roboty.