Z REGIÓNU
 
Početná účasť turistov na dvoch akciách
zobraziť celý článok Na sklonku minulého roka a na začiatku roku 2019 sa turisti zo Svidníka a okolitých obcí zúčastnili na dvoch vydarených výstupoch na vrcholoch týčiacich sa nad Svidníkom. Štefanského výstupu na Čiernu horu sa zúčastnila cez stovka turistov.
Technické služby mesta majú posilu pri zimnej údržbe ciest a chodníkov
zobraziť celý článok Pracovníci technických služieb (TS) mesta sú od začiatku decembra pripravení 24 hodín denne v pohotovostnej službe.
Úradníci dostali 13. plat
zobraziť celý článok V roku 2018 podpísali zamestnanci úradu kolektívnu zmluvu, ktorá hovorí o tom, že podľa splnených podmienok by mali dostať odmenu v podobe 13. platu.
Vladimír Žak zložil poslanecký sľub a stal sa piatym členom mestskej rady
zobraziť celý článok Na ustanovujúcom mestskom zastupiteľstve chýbal poslanec Vladimír Žak. Preto svoj poslanecký sľub zložil až na ďalšom zastupiteľstve, ktoré bolo tesne pred Vianocami.
KRIMI: Vyrúbali 510 stromov
zobraziť celý článok Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Stropkove začal trestné stíhanie vo veci prečinu porušovanie ochrany stromov a krov.
OTVORILI LYŽIARSKU SEZÓNU V MEDVEĎOM
zobraziť celý článok Počas vianočných prázdnin otvorili lyžiarsku sezónu v Lyžiarskom stredisku Medvedie. Podľa Juraja Červáka, vedúceho strediska, bude dĺžka sezóny závisieť od poveternostných podmienok.
Bývalému primátorovi dovolenku nepreplatia
zobraziť celý článok Bývalý primátor Ján Holodňák si za rok 2018 vraj vyčerpal len jeden deň dovolenky. Preto by mu mali nevyčerpané dni dovolenky preplatiť. Ide o sumu 2 886,41 eur. Poslanci to však neschválili.
Novým prednostom mestského úradu je Miroslav Novák
zobraziť celý článok Od začiatku nového roka je novým prednostom mestského úradu Miroslav Novák, ktorý doteraz pôsobil v pozícii právnika. Úrad má tak po vyše roku opäť prednostu.
Vedúci jednotlivých odborov boli odvolaní zo svojich funkcií. IVANČOVÁ: DOBIEHAJÚ NÁS NEDOFINANCOVANÉ ZÁLEŽITOSTI Z MINULÉHO OB
zobraziť celý článok Nová primátorka Marcela Ivančová si čistí svoj stôl. Vymenovala prednostu mestského úradu a odvolala z funkcií vedúcich jednotlivých odborov. So zmenami ešte neskončila.
Predošlá 1/1 Ďalšia